0
0
19
Після того як Warner Bros. закрила Monolith і надійно замкнула унікальну систему Nemesis із серії Middle-Earth під патентом, здавалося, що про механіку можна забути. Але геймдизайнери впевнені - надихатися нею все ще можна, і роблять це вже зараз.
Керівник студії Strange Scaffold Ксалав'єр Нельсон в інтерв'ю для журналу Edge №410 зазначив, що незважаючи на запатентованість системи, розробникам залишається достатньо свободи для роботи зі схожими механіками:
"Формулювання патенту Nemesis не настільки обмежують, щоб я, наприклад, відмовився від ідеї використовувати щось подібне, якщо це пішло б на користь грі".
Нельсон зазначає, що елементи дизайну, натхненні системою Nemesis, можна помітити в Assassin's Creed: Odyssey, особливо в системі найманців, де вороги також шикуються в ієрархію, полюють на гравця і підвищують свій ранг.
Саму систему Nemesis уперше ввели в Middle-earth: Shadow of Mordor у 2014 році. Вона перетворила звичайних ворогів на персонажів, що запам'ятовуються, з характером, пам'яттю й особистими рахунками до гравця. Орки прокачувалися, мстилися, гинули або поверталися з мертвих, і все це в динамічній структурі влади всередині орочої армії.
Хоча Odyssey не копіює механіку один в один (патент Warner Bros. все ж накладає обмеження), вона запозичує основну ідею - ієрархічну систему з запам'ятовуваними опонентами і переслідуванням гравця, зав'язаним на репутації та рангах.
Юрист із патентного права Скотт Келлі з компанії Banner Witcoff вважає, що індустрія може рухатися вперед, не порушуючи патент, але беручи з нього натхнення: "Уся ігрова індустрія побудована на плечах тих, хто був до нас. Розробники можуть використовувати вподобані елементи, не порушуючи унікальну технологію, яку запатентувала Warner Bros.".
Права на систему Nemesis закінчуються у 2036 році, і, можливо, Warner Bros. не стане їх продовжувати, адже робити ігри з нею вже нікому.
Раніше ми розповідали, що система Nemesis у Middle-Earth з'явилася, щоб гравці не перепродували диски з грою. У Warner Bros. Games порахували, що мало хто захоче втрачати свій прогрес із заклятими ворогами.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
550
Коментарі:
0
Переглядів:
337
Коментарі:
1
Переглядів:
864
Коментарі:
0
Переглядів:
491
Коментарі:
0
Переглядів:
705
Коментарі:
0
Переглядів:
907
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.