0
0
110
Очільниця Департаменту охорони здоров'я Міністерства оборони Оксана Сухоруков заявила, що посттравматичний стресовий розлад (ПТСР) становить 29% від усіх невралгічних захворювань, пов’язаних зі стресом, на які страждають українські захисники.
Як повідомляє пресслужба Міноборони, поступово зростає кількість військових з діагнозом "невралгічні захворювання, пов'язані зі стресом". За її словами, кількість воїнів з ПТСР буде тільки зростати.
Очільниця Департаменту назвала чотири основні етапи психологічної допомоги:
самодопомога або допомога за принципом "рівний-рівному";кризові інтервенції;психологічні пункти розвитку на безпечній відстані від лінії фронту;довготривала психологічна допомога.Сухоруков наголосила на важливості надання психологічної підтримки та допомоги нашим захисникам на всіх етапах служби.
ПТСР у українцівТі, хто проміняв цивільне життя на фронтове, сильно постраждали від посттравматичного стресового розладу, а військові психологи вже побоюються погіршення психічного здоров’я військовослужбовців, повідомляв Sky News.
У Міністерстві охорони здоров'я пояснили, що таке ПТСР і чи всі ним хворіють. У МОЗ зазначили, що ПТСР – це порушення психічного стану, що може розвинутися після травматичної події.
Українські військові, які вже тривалий час перебувають на передовій, стикаючись з жахами бою, змушені відкладати своє горе на фронті, пояснила психіатр Юлія Брокдорф.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
423
Коментарі:
1
Переглядів:
347
Коментарі:
0
Переглядів:
255
Коментарі:
0
Переглядів:
424
Коментарі:
1
Переглядів:
269
Коментарі:
0
Переглядів:
676
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.