0
0
201
Міністр оборони Нідерландів Рубен Брекельманс заявив, що виробництво зброї та боєприпасів має бути суттєво збільшено, аби продовжувати підтримувати Україну у війні з РФ. За його словами, наразі НАТО багато робить для України, проте цього недостатньо, передає NOS.
"Якщо ми хочемо, щоб Україна виграла війну і щоб вона повернула собі перевагу, нам доведеться постачати більше", - підкреслив політик.
Міністр додав, що 32 союзники по НАТО показали готовність вкладати більшу суму коштів у спільну оборону. Він наголосив, що європейські запаси зброї стають меншими.
"Тому нам доведеться знайти дуже творчі шляхи, щоб продовжувати підтримувати Україну", - зауважив Брекельманс.
Він зазначив, одним зі способів може стати виробництво більшої кількості зброї у країнах Європи.
Зброя для України - останні новиниЯк писав УНІАН, Україна уклала угоду про спільне виробництво боєприпасів середнього калібру з американською компанією Northrop Grumman. Водночас у компанії наголосили, що жоден співробітник Northrop не буде перебувати на території України та вони будуть "виконувати цю роботу на наших підприємствах у США".
Також повідомлялось, що США створять для України авіаційну ракету великої дальності, яка буде відносно недорогою. Зокрема йдеться про Extended Range Attack Munition (ERAM).
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
922
Коментарі:
0
Переглядів:
983
Коментарі:
0
Переглядів:
1586
Коментарі:
0
Переглядів:
675
Коментарі:
0
Переглядів:
810
Коментарі:
0
Переглядів:
566
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.