Головна Блог ... Новини Ті, хто уточнив дані до 18 травня, можуть отримати штраф, якщо не оновлять їх повторно Ті, хто уточнив дані до 18 травня, можуть отримати...

Ті, хто уточнив дані до 18 травня, можуть отримати штраф, якщо не оновлять їх повторно

Відключити рекламу
Ті, хто уточнив дані до 18 травня, можуть отримати штраф, якщо не оновлять їх повторно - a5d589fad076ab8c23a83f857278cd5d.jpg

За словами Романа Істоміна, військовослужбовці ТЦК змушені проводити сповіщення на вулицях, зокрема, й тому, що адреса реєстрації не збігається з дійсним місцем проживання.

Громадянам, які поновлювали свої військово-облікові дані ще до набрання чинності новим законом про мобілізацію, інакше кажучи, до 18 травня, знадобиться їх актуалізувати в ТЦК. Про це в коментарі Telegraf розповів речник Полтавського центру комплектування Роман Істомін.

"Уточнити дані протягом 60 днів мають призовники, військовозобов'язані та резервісти. Незалежно від того, заброньовані вони чи мають відстрочку. Оновити дані мають також жінки, які вже перебувають на військовому обліку", — зазначив Істомін.

Він нагадав, що оновити дані, до всього іншого, можна в ЦНАПі або електронному кабінеті "Резерв+".

Пользуйтесь консультацией: Штрафы от ТЦК — с июля: за что будут выписывать и как обжаловать

За його словами, переважна більшість тих, хто стоїть зараз у чергах у ТЦК, прийшли туди за бронюванням.

"Здебільшого це робітники підприємств, яких керівники направляють для проходження військово-лікарської комісії та поновлення даних", — уточнив він, додавши, що відомості про громадян оновлюють, щоб актуалізувати всю інформацію про військовозобов'язаного громадянина.

Користуйтеся консультацією: Як будуть покарані ухилянти: штрафи, арешт майна та ув’язнення

"Не секрет, що однією з причин того, що військовослужбовці ТЦК змушені проводити повідомлення на вулицях, є невідповідність адреси реєстрації військовозобов'язаних та їхнього фактичного місця проживання", — сказав представник ТЦК.

 

 • 4111

  Переглядів

 • 1

  Коментарі

 • 4111

  Переглядів

 • 1

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Закон дал людям два месяца на уточнение учётных данных. Но ТЦК та СП всё-равно людей кошмарили и продолжают кошмарить дальше. Адвокатов в ТЦК не пускают, пытаются проверять военные билеты у адвокатов. "Україна - правова держава".

  11.07.2024 16:53

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст