Головна Блог ... Новини СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ПИНЗЕНИКА ПУБЛІЧНО СПРОСТУВАТИ ЗАЯВУ ПРО ВІДМИВАННЯ ГРОШЕЙ ЦЕНТРОМ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ПИНЗЕНИКА ПУБЛІЧНО СПРОСТУВАТИ ЗАЯВ...

СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ПИНЗЕНИКА ПУБЛІЧНО СПРОСТУВАТИ ЗАЯВУ ПРО ВІДМИВАННЯ ГРОШЕЙ ЦЕНТРОМ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ

Відключити рекламу
СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ПИНЗЕНИКА ПУБЛІЧНО СПРОСТУВАТИ ЗАЯВУ ПРО ВІДМИВАННЯ ГРОШЕЙ ЦЕНТРОМ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ - tn1_0_19490600_1517493592_5a731d582f9da.jpeg

Нардеп від "Народного фронту" Павло Пинзеник зобов'язаний спростувати недостовірну інформацію про ГО "Центр протидії корупції" щодо відмивання грошей.

Відповідне рішення ухвалив Апеляційний суд Києва, повідомляє ЦПК у Twitter.

"Зобов'язати Пинзеника Павла Васильовича протягом одного місяця з дня набрання законної сили рішення суду спростувати недостовірну інформацію шляхом оголошення в ефірі парламентського телеканалу "Рада" у програмі "Брифінги" резолютивної частини рішення суду", - йдеться в тексті постанови.

Згадайте новину: Пинзеник: Когда-то долг Украины был 89 млрд грн. Сегодня – больше 2 трлн грн. Это произошло всего-навсего за 10 лет

До того ж Пинзеник повинен сплатити судовий збір на користь ЦПК, Віталія Шабуніна, Дар’ї Каленюк та Олександри Устінової по 4032 гривні кожному.

Згідно з рішенням суду, заяви Пинзеника про відмивання коштів членами ЦПК, визнані "недостовірними та такими, що порочать ділову репутацію організації", а також такими, що порочать честь і гідність Віталія Шабуніна як керівника ГО "Центр протидії корупції", Олександри Устінової та Дар’ї Каленюк.

"А ще ми очікуємо закриття кримінального провадження проти нас, яке якраз і порушили на основі заяв нардепа", - додали антикорупціонери.

Згадайте новину: Український позитив: Абромавічус: Збиток ТОП-100 держкомпаній за рік скоротився в 17 разів - до 7 мільярдів, Пинзеник: другий рік поспіль зменшується зовнішній борг!Зазначимо, у травні 2017 року Пинзеник через телеканал "Рада" заявив, що проситиме перевірити діяльність ГО "Центр протидії корупції" через підозру у відмиванні грошей, а також хотів, щоб ЦПК позбавили статусу неприбуткової організації.

"Попри велику заробітну плату членів цього об'єднання, додатково кошти виводилися на фізичних осіб підприємців. Так, наприклад, сам фізична особа-підприємець Шабунін Віталій отримав протягом 2016-2017 років 1,7 млн гривень, фізична особа-підприємець Устінова з тієї ж організації – 1,86 млн грн, відома Дар’я Каленюк - 130 тисяч гривень тощо", - сказав тоді нардеп.

Нагадаємо, влітку 2017 року слідче управління Державної фіскальної служби Києва порушило кримінальне провадження проти Центру протидії корупції. Голова правління ЦПК Віталій Шабунін назвав це продовженням тиску на організацію і активізацією спроб заблокувати її роботу. За його словами, нову справу порушили знову завдяки Пинзенику.

Вспомните новость: Списки Луценка: чи існує у ГПУ перелік недоторканих і «доторканих» і в якому з них – втікач Новинський

Своєю чергою Пинзеник спростував причетність до відкриття справи проти Шабуніна. Згідно з відповіддю столичної прокуратури на запит нардепа, звернення про можливі порушення щодо діяльності неприбуткових організацій подавав не нардеп, а директор ГО "Національний інтерес України" Апасов В.О.

Источник: tsn.ua

  • 1426

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1426

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Подякувати Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст