Головна Блог ... Новини Стало відомо, про що найбільше жалкують люди перед своєю смертю Стало відомо, про що найбільше жалкують люди перед...

Стало відомо, про що найбільше жалкують люди перед своєю смертю

 • 0

 • 0

 • 70

Відключити рекламу

Перед смертю люди висловлюють єдині та найпоширеніші слова. Вони зазвичай шкодують про те, що у них не вистачило сміливості жити так, як вони хочуть, а не так, як очікують інші. Про це розповіла авторка книги 2011 року Бронні Вейр "П'ять найбільших жалів помираючих", пише CNBC.

Жінка впродовж восьми років працювала в госпісі, піклуючись про людей з важкими хворобами, які часто ставали смертельними. Під час спілкування з ними вона помітила, що вони часто жалкують про те, що не приймали більше рішень для себе, намагаючись догодити людям, які їх оточують. 

"Коли люди усвідомлюють, що їхнє життя майже закінчилося, і ясно озираються назад, легко побачити, скільки мрій залишилося нездійсненими. Більшість людей не здійснили і половини своїх мрій, і їм довелося померти, знаючи, що це сталося через вибір, який вони зробили або не зробили", - підкреслила Вейр у своєму блозі.

Ось декілька порад, як можна випередити це почуття на ранніх етапах життя. 

"Концепція "жити автентично" може здатися легкою, але це важко, якщо ви не знаєте, чого хочете від життя, або не відчуваєте повного комфорту у власній шкурі. Існує великий тиск на необхідність з'ясувати, чим ти хочеш займатися. Але є цитата Будди, яка мені завжди подобалася: "Справа вашого життя - знайти справу свого життя", - розповіла жінка в подкасті "Щасливе місце" минулого року.

Вейр зауважила, що іноді корисно трохи пригальмувати. Якщо ви не визначилися зі своїм життям у 20,30 чи більше років, то це не страшно, адже деякі люди можуть шукати себе все життя.

"Але я думаю, що це означає дати собі дозвіл сповільнитися настільки, щоб налаштуватися на себе, а це вимагає великої мужності", - додає письменниця. 

Про що востаннє говорять люди перед смертю

Раніше УНІАН розповідав, які останні слова вимовляють люди перед тим, як відійти до іншого світу. Онколог Сіддхартха Мукхерджі назвав 4 ключові фрази.

"Кожна людина, яку я зустрів у цей перехідний момент, хотіла сказати чотири фрази", - зазначив лікар.

А саме:

Я хочу сказати тобі, що я люблю тебе. Я хочу сказати тобі, що я прощаю тебе. Чи скажеш ти мені, що любиш мене? Чи даруєш ти мені своє прощення?


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 70

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 70

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст