0
0
97
Міністерство фінансів США запровадило обмеження проти найбільших російських IT-компанії. Нові санкції покликані перекрити російським компаніям доступ до бібліотек відкритого коду і передбачають низку інших обмежень.
Правовласники відкритого коду будуть змушені припинити техобслуговування та оновлення open-source для компаній під санкціями, повідомляють "Ведомости". Крім проблем із бібліотеками відкритого коду IT-галузь Росії не зможе комерційно взаємодіяти з організаціями зі США та інших країн.
Зі свого боку це спричинить складнощі в продажу продуктів за кордон. Також виникнуть проблеми з обслуговуванням зарубіжних банківських рахунків, оскільки будь-які, навіть китайські, банки дуже чутливі до ризику вторинних санкцій за роботу з підсанкційними російськими компаніями, кажуть експерти.
Зазначається, що 1 травня Мінфін США поповнив "чорний список" найбільшими російськими розробниками ПЗ і технологічними компаніями. Під обмеження потрапили ГК "Астра", "Ланіт", частина групи компанія IBS ("IBS экспертиза", "IBS софт", "IBS ИТ услуги", "IBS инфинисофт"), "Сисофт девелопмент", "Скала-Р", "Протей СТ" и др.
А в березні 2024 року стало відомо, що Microsoft і Amazon призупинили доступ до хмарних сервісів у РФ. Також передбачено функціональні обмеження в роботі хмарних продуктів і сервісів.
Читайте також: Визначено найкращі Android-смартфони за співвідношенням ціни та якості у 2024 Huawei представила свої найбільш просунуті смартфони – конкуренти S24 і iPhone 15Водночас в авторизованих сервісних центрах Apple в РФ закінчилися оригінальні запчастини для техніки, що випускається компанією. На цьому тлі вже припинено обслуговування деяких моделей iPhone і макбуків.
Apple однією з перших заявила про припинення співпраці з РФ після 24 лютого і відхід з російського ринку. При цьому, є відомості, що компанія досі частково присутня на ринку. Приміром, новенькі iPhone 15 на старті можна було вільно купити в РФ навіть всупереч санкціям.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
410
Коментарі:
1
Переглядів:
334
Коментарі:
0
Переглядів:
247
Коментарі:
0
Переглядів:
410
Коментарі:
1
Переглядів:
244
Коментарі:
0
Переглядів:
663
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.