0
0
43
Одному з найбільших птахів у світі білоголовому орлану, який відомий тим, що є національним символом Сполучених Штатів Америки, у сучасному світі загрожує винищення. Детально про цього птаха ідеться на шпальтах Discover wildlife.
Які на вигляд білоголові орланиБілоголовий орлан - це хижий птах з коричневим тілом, білою головою, жовтими очима та дзьобом. Ці величезні птахи, що живуть у Північній Америці, мають двометровий розмах крил, що дозволяє їм літати, не витрачаючи багато енергії.
Самки, як правило, більші за самців. Їхні розпростерті крила можуть сягати в ширину близько двох з половиною метрів, тоді як розмах крил самця зазвичай становить близько двох метрів.
Що їдять білоголові орланиБілоголові орлани є хижими птахами, які в основному полюють на рибу та інших тварин, таких як птахи, білки, кролики та інші дрібні ссавці. Також вони викрадають здобич в хижаків, коли їм потрібно зберегти енергію.
Як полюють орланиБілоголові орлани мають кілька пристосувань, які роблять їх винятковими мисливцями. Їхній гострий зір дозволяє їм помітити рибу на відстані милі, перш ніж налетіти зі швидкістю близько 100 миль на годину та схопити її своїми гострими кігтями.
Після того, як вони вбили свою здобич, вони розривають м’ясо своїм гачкуватим дзьобом і ковтають його шматок за шматком. Будь-який надлишок їжі зберігається в мішечку під горлом
Як гніздятьсяБілоголові орлани спаровуються на все життя. Коли пара готова до розмноження, вона будують величезне гніздо на верхівці високого дерева, де дитинчата краще захищені від хижаків.
На яйця сідають зазвичай обоє батьків. У кладці лежить 2-3 яйця, і пташенята вилуплюються приблизно через 35 днів.
У якому віці злітаютьУ пташенят голови сірі, а не білі, як у дорослих птахів, і такими залишаються приблизно до чотирьох-п’яти років. Батьки доглядають за ними протягом перших трьох місяців, поки вони не будуть готові навчитися літати та покинути гніздо.
Дорослим орлам потрібно приблизно шість тижнів, щоб навчити дитинчат полювати та харчуватися самостійно.
Білоголові орлани мешкають на Алясці, в Канаді, Мексиці та в усіх штатах США, крім Гаваїв. Близько половини світової популяції білоголового орлана живе на Алясці, де їх можна побачити цілий рік.
Ці птахи зазвичай живуть у лісистих місцевостях поблизу узбережжя, річок, озер чи інших водойм.
З якими загрозами стикаються орланиБілоголові орлани були майже знищені через полювання, втрату середовища існування та заборонену зараз хімічну речовину дихлордифенілтрихлоретан (ДДТ). Цей пестицид змивався в річки і поглинався рибою, яку їли орлани. Через це шкаралупа їхніх яєць була стабкою і тріскалися під час інкубації. Попри те, що ДДТ наразі заборонений у США, а популяції білоголових орланів відновилися, вони все ще стикаються з такими загрозами, як незаконне полювання, ураження електричним струмом від ліній електропередач, отруєння свинцем, пташиний грип, зіткнення транспортних засобів і хімічне забруднення.
Як орлан став національним символомБілоголовий орлан став національним символом США, коли в 1782 році з’явився на Великій печатці країни з розпростертими крилами. Орлани символізували силу протягом всієї історії. До сьогодні білоголовий орлан визнаний у всьому світі національною емблемою Сполучених Штатів.
Раніше УНІАН розповідав про зникаючих птахів ківі з Нової Зеландії. Вони унікальні через свої характеристики: не літають, мають ніздрі на дзьобі, а також несуть величезні яйця.
Зазначається, що цих птахів у Новій Зеландії можна побачити рідко, адже ківі ведуть нічний спосіб життя. До того ж їх кількість скорочується. Проте екологи докладають зусиль для збереження цього виду.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
278
Коментарі:
0
Переглядів:
747
Коментарі:
0
Переглядів:
262
Коментарі:
0
Переглядів:
1134
Коментарі:
0
Переглядів:
806
Коментарі:
1
Переглядів:
578
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.