Головна Блог ... Новини Сі Цзіньпін дав мені слово, що не продаватиме зброю Росії, - Зеленський (відео) Сі Цзіньпін дав мені слово, що не продаватиме збро...

Сі Цзіньпін дав мені слово, що не продаватиме зброю Росії, - Зеленський (відео)

 • 0

 • 0

 • 48

Відключити рекламу

Президент України Володимир Зеленський згадав, як лідер Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін раніше обіцяв не продавати зброю в Росію.  Як передає кореспондент УНІАН, про це президент України сказав на спільній пресконференції з президентом США Джо Байденом в Італії на полях саміту лідерів "Великої сімки".

Зокрема, Зеленський згадав про свою телефонну розмову з лідером Китаю Сі Цзіньпіном, яка відбулася у квітні 2023 року. 

"Він сказав, що не продаватиме жодної зброї в Росію. Це перше. Ми побачимо. Але він сказав мені. Якщо він поважна людина, він не буде, бо він дав мені слово. По-друге, ви знаєте дуже добре з деталями, якою є наша Формула миру. Вона відкрита для усіх на підставі Статуту ООН", - наголосив Зеленський.

Президент України відзначив, що Формула миру України ґрунтується на принципах територіальної цілісності, суверенітеті, ядерній безпеці і безпеці продовольства.

"Якщо Китай має альтернативний погляд щодо цього, то може підготувати альтернативну формулу миру. Якщо ми поділяємо спільні погляди з цього приводу, як і на глобальному рівні з усім світом, на мою думку… якщо вони поділяють такий же шлях до миру, то ми знайдемо діалог", - сказав Зеленський.   

Водночас, президент США Байден сказав, що "Китай не постачає озброєння" в Росію, але створює можливість, аби Росія виробляла зброю. Зокрема, йдеться про технології, які дозволяють це робити. За його словами, таким чином Китай допомагає Росії.

Зеленський розповів, як Сі Цзіньпін обіцяв не продавати зброю РосіїПідтримка Росії Китаєм

2 червня президент України Володимир Зеленський наголосив, що за підтримки Росії з боку Китаю війна стане довшою. За словами президента, не можна казати про підтримку територіальної цілісності і суверенітету України і водночас підтримувати країну, яка порушує усі ці засади.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 48

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 48

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст