0
1
1046
Керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник відреагував на поширення інформації про отримання груп інвалідності 50 прокурорами регіону, яку оприлюднив у своєму матеріалі редактор видання "Цензор. Нет" Юрій Бутусов.
Свою позицію Олексій Олійник прокоментував. Крім того, він написав допис щодо цього на своїй сторінці у Facebook.
За його словами, чисельний склад прокуратури області складає 225 прокурорів, а інвалідність мають 48: "Стверджувати що уся прокуратура складається з осіб з інвалідністю не є правильним. До того, інвалідність більшості працівників отримана не за останні роки".
Олексій Олійник зазначив, що має проблеми зі здоров’ям. У 2005 році він отримав травму на робочому місці, вивчаючи матеріали кримінального провадження. За його словами, групу інвалідності отримав у 2017 році до призначення на посаду. Хвороба не перешкоджає виконанню службових обов’язків.
"Питання про наявність групи розглядалось під час атестації комісією за участі представників громадськості й міжнародних організацій. До того, питання інвалідності прокурорів підіймалось народним депутатом Г.М. Третьяковою ще у 2020 році. Ініціатором був місцевий громадський активіст. Це питання було предметом дослідження у межах кримінального провадження, яке розслідувалося центральними правоохоронними органами держави. Вислів "дахуючи корупційну схему голови МСЕК" звучить звичайно потужно, але у публікації нічим не підтверджений, які і більшість статей автора у яких критикуються органи влади. Так можна сказати про кожного, хто отримав групу і обіймає посаду", — написав Олексій Олійник.
Згадайте новину: 49 прокурорів Хмельниччини на чолі з обласним прокурором Олійником оформили інвалідність, "дахуючи" корупційну схему Слуги народу Крупи у МСЕК та ПФ
Керівник Хмельницької обласної прокуратури зазначив, що розуміє, що він, як публічна особа, має сприймати оціночні судження громадськості щодо себе і своєї сім`ї як належне, але вважає, що це не має межувати з порушенням прав і спотворенням інформації.
"Чинним законодавством не встановлено обмежень щодо роботи осіб з інвалідністю в органах прокуратури. Під час атестації інвалідність прокурорів була предметом розгляду відповідних комісій. Неодноразово ініціювались перевірки і щоразу публікація чергового блогера щодо прокурорів набирає актуальності, наче вони обмежені у правах притаманних звичайному громадянину. Виглядає як дискримінація за ознакою професії прокурор. Призначені чергові перевірки", — йдеться у дописі.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
834
Коментарі:
0
Переглядів:
379
Коментарі:
0
Переглядів:
263
Коментарі:
0
Переглядів:
554
Коментарі:
1
Переглядів:
526
Коментарі:
0
Переглядів:
803
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.
У мене виникає питання: як дана особа могла отримати травму під час вивчення матеріалів кримінального провадження? Його щось здивувало і він впав зі стільця?