Головна Блог ... Новини SHAMAN, Охлобистін та інші: санкції ЄС "дійшли" до російських пропагандистів, - ОП SHAMAN, Охлобистін та інші: санкції ЄС "дійшл...

SHAMAN, Охлобистін та інші: санкції ЄС "дійшли" до російських пропагандистів, - ОП

 • 0

 • 0

 • 57

Відключити рекламу

До 14-го санкційного пакету Євросоюзу потрапили чимало російських пропагнадистів, зокрема серед них мільярдер, відомі російські співаки й актори, родичі політиків, самі політики. Про це повідомив в Telegram голова Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Важливо, що до 14-го пакету санкцій ЄС включили чимало пропагандистів. Група Макфола-Єрмака детально аналізувала і пропонувала їх нашим партнерам, бо пропагандисти є відповідальними за злочини Росії. Також туди потрапили окремі родичі політиків, самі політики, компанії та інші", - написав він.

Так, за даними Єрмака, у список включили: 

співака SHAMANа (Ярослава Дронова);співачку Поліну Гагаріну;акторa Івана Охлобистіна;Арама Габрелянова, засновника холдингу NewsMedia (Life, Mash, Shot);головнокомандувача ВМФ Росії адмірала Олександра Моїсеєва;Аймані Кадирову (матір Рамзана Кадирова);депутата Мосміськдуми Марію Кисельову (колишня ведуча шоу "Слабка ланка");Ігоря Алтушкіна (засновника Російської мідної компанії);Дмитра Мезенцева (державного секретаря "Союзної держави" Росії та Білорусі);Таймураза Боллоєва (президента пивоварної компанії "Балтика");Олексія Гореславського (голову АНО "Інститут розвитку інтернету");мільярдера Романа Троценка;голову "Росмайна" Вадима Яковенка;Міжнародний дитячий центр "Артек";"Совкомфлот";"Уральські авіалінії";Громадський фонд імені Кадирова;Білоруський союз молоді.Новий пакет санкцій ЄС проти Росії

Як повідомляв УНІАН, Рада ЄС сьогодні повідомила, що затвердила 14-й пакет санкцій проти Росії. Згідно з повідомленням, 116 юридичних і фізичних осіб потрапили під санкції.

Загалом зазначалось, що новий пакет націлений на важливі сектори російської економіки, такі як енергетика, фінанси та торгівля, і ускладнюють обхід обмежень ЄС. Так, нові санкції передбачають:

заборону на транзит російського скрапленого природного газу (СПГ) через територію ЄС в треті країни;заборону на нові інвестиції для завершення споруджуваних СПГ-проектів;заборону використання " Системи передачі фінансових повідомлень (SPFS);заборону на доступ до портів і надання послуг суднам, які беруть участь у війні Росії;ширшу заборону на польоти в ЄС;подальший імпортно-експортний контроль та обмеження.

Крім того, політичним партіям і фондам, а також неурядовим організаціям більше не буде дозволено отримувати фінансування з Росії.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 57

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 57

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст