Головна Юридичний світ ... Події Семінар 15-16 червня «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в УКРАЇНІ в 2017 р. Нові зміни в земельному законодавстві та практика їх застосування. Земельна реформа. Оренда землі. Плата за землю. Земельні спори». Семінар 15-16 червня «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в УКРАЇНІ...

Семінар 15-16 червня «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в УКРАЇНІ в 2017 р. Нові зміни в земельному законодавстві та практика їх застосування. Земельна реформа. Оренда землі. Плата за землю. Земельні спори».

08.06.2017
Автор: Кортекс
Переглядів : 1077
 - 0_41422000_1496745136_593684b065296.jpg
Дата події
2017-06-08
Час проведення: 10:00-12:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

Семінар 15-16 червня «ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ в УКРАЇНІ в 2017 р. Нові зміни в земельному законодавстві та практика їх застосування. Земельна реформа. Оренда землі. Плата за землю. Земельні спори».

Спікери семінару:

КРАСНОЛУЦЬКИЙ О.В.* - директор Департаменту землеустрою, використання та охорони земель Держгеокадастру.

МАРТИНЮК О. А. - заступник Директора Департаменту державної реєстрації та нотаріату Мінюсту. Екс-керівник підрозділу Держгеокадастру України. Експерт проекту Світового банку Doing Business 2015 з питань реєстрації прав власності та ДЗК. Експерт-тренер курсу для суддів Національної школи суддів України з питань земельних правовідносин

ШЕІН К. О. - старший юрист МЮФ «ALEXANDROV&PARTNERS». Юридична компанія №1 для агробізнесу (2016 року).

РУЧКО А. М. - адвокат, радник МЮФ «ALEXANDROV&PARTNERS». Юридична компанія №1 для агробізнесу (2016 року).

КОБИЛЯНСЬКИЙ В. А. - адвокат, один з найкращих фахівців України в галузі земельного права, один з авторів Земельного кодексу.

ГРИВНАК К. Б. - державний радник податкової служби ІІІ рангу, екс-керівник підрозділу ДФСУ.

ШТУКАТУРОВА А. І. - старший юрист МЮФ Dentons (ТОР-3 кращих юрфірм України в сфері земельного права).

БЛИЗНЮК П. М. - експерт в сфері землеустрою та земельного права ДУ "Інститут охорони ґрунтів України". Екс-заступник керівника обласного Держземагентства

КАЛЬНІЧЕНКО А. Г. * - заступник головного редактора журналу "Землевпорядний вісник", екс-керівник юридичного управління Держкомзему України

Блоки питань:

Нові законодавчі ініціативи та їх наслідки.

Оренда землі в 2017р. Проблемні питання. Особливості для земель різного цільового призначення, в т.ч. державних підприємств. Локальна практика. Управління орендованими землями.

Договір оренди землі в 2017р. Вимоги до договорів оренди, ризики невідповідності та шляхи захисту. Управління договірними відносинами на підприємстві.

Договірні альтернативи оренді землі, в т.ч. в залежності від галузевих особливостей. Локальна практика.

Умовно-правові конструкції збільшення земельного банку.

Сільськогосподарські землі в 2017 р. Управління невитребуваними паями. «Замораторена» земля: ризики дозволених операцій. Локальна практика.

Реєстрація речових прав на земельні ділянки в 2017р: права оренди та договору оренди, суперфіцію, емфітевзису, сервітуту.

Плата за землю в 2017р. Податок на землю та орендна плата. Як правильно застосовувати нормативну грошову оцінку. Можливості оптимізації обов’язкових земельних платежів.

Проведення земельних торгів (аукціонів) в 2017р.

Встановлення та зміна цільового призначення земель в 2017 р. Особливості по деяких категоріях земель.

Землі спецпризначення. Особливості набуття прав на землі транспорту, зв'язку, енергетики, промисловості в 2017р.

Новели судової практики вирішення земельних спорів.

Детальна програма та умови участі.

Заявка на участь.

Додаткова інформація: (044) 451-88-12 | (067) 403-45-46

АНОНС:

РЕФОРМА РАЗРЕШИТЕЛЬНОЙ СИСТЕМЫ в СТРОИТЕЛЬСТВЕ в 2017 году.. Разрешительные процедуры и разрешительная документация с 10.06.2017 года. Лицензирование и сертификация. Имплементация норм ЗУ № 1817 - VII.

8 июня, Киев.

КАДРОВЫЙ АУДИТ: готовимся к проверке Гоструда и органов местного самоуправления. Плановые и внеплановые проверки по труду и «трудовые» штрафы. Реалии 2017 года. Трудовой кодекс. Новый порядок проведения проверок гоструда. Риски работодателей.

13 июня, Киев.

21 - 24 июня, КАРПАТЫ (Буковель), отель "Radisson Blu" 5* Буковель.

24 - 28 июля, г. ОДЕССА, отель "GAGARINN 4*".

ЗАРПЛАТА, ОПЛАТА ТРУДА и другие выплаты работникам: новации законодательства, риски оптимизации, исправление ошибок. Индексация зарплаты, больничные, декретные, отпускные, командировочные расходы Трудовой кодекс. Проверки гоструда. Риски работодателей.

13 июня, Киев.

21 - 24 июня, КАРПАТЫ (Буковель), отель "Radisson Blu" 5* Буковель.

24 - 28 июля, г. ОДЕССА, отель "GAGARINN 4*".

ТЕНДЕРЫ В УКРАИНЕ. ПУБЛИЧНЫЕ ЭЛЕКТРОННЫЕ ЗАКУПКИ. Система электронных закупок PROZORRO. Законодательные и технические аспекты функционирования. Как не допустить ошибок и избежать рисков.

20 - 21 июня, Киев.

21 - 24 июня, КАРПАТЫ (Буковель), отель "Radisson Blu" 5* Буковель.

24 - 28 июля, г. ОДЕССА, отель "GAGARINN 4*".

1077
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст