Головна Блог ... Новини "Відчуває сильне невдоволення": дипломат про ставлення Китаю до військ КНДР на війні "Відчуває сильне невдоволення": дипломат...

"Відчуває сильне невдоволення": дипломат про ставлення Китаю до військ КНДР на війні

  • 0

  • 0

  • 29

Відключити рекламу

Відправлення військових КНДР на війну в Україну викликає в Китаю значний дискомфорт, адже це може спонукати США та їхніх партнерів діяти більш рішучо. Таку думку висловив колишній радник держсекретаря США Метью Брайза в ефірі "Еспресо". 

"Пекін відчуває сильне невдоволення діями Пхеньяна, який, окрім постачання зброї, тепер надсилає і військових для підтримки Росії у війні з Україною. Китаю комфортно співпрацювати з Росією у геостратегічному плані, намагаючись підірвати так звану міжнародну систему і створити виклики для Сполучених Штатів та їхніх союзників. Китай бачить співпрацю з Росією як необхідну ціну для досягнення цих цілей, що передбачає певний рівень підтримки. Проте Пекін не бажає подальшого розширення війни", - наголосив експерт.

Брайза підкреслив, що війна РФ проти України показала, що Китай не хоче ескалації конфлікту до ядерного рівня, а також те, що КНР підтримує відновлення територіальної цілісності нашої країни. 

Ексрадник держсекретаря США вважає, що Китай відчуває дискомфорт через участь КНДР у війні проти України, адже це може підштовхнути Америку та її союзників, зокрема Японію, Південну Корею, Австралію та Філіппіни до дій, які спрямовані на обмеження амбіцій Китаю в регіоні. 

"Таким чином, не страх перед Північною Кореєю та Китаєм, які можуть долучитися до російського вторгнення в Україну, спонукає США та їхніх союзників дозволити Україні використовувати західну зброю для завдання більш серйозних ударів по території Росії. Як на мене, такий дозвіл, ймовірно, буде надано, але найперше у США повинні пройти вибори. Якщо переможе Дональд Трамп, невідомо, чи цей дозвіл взагалі нададуть. Однак якщо виграє Камала Гарріс, то, на мою думку, він уже не за горами, оскільки вона чітко заявляла про необхідність постачання летальної зброї з США і важливість перемоги України над Путіним. Але це лише мої припущення", - підкреслив Брайза. 

Він зауважив, що дозвіл на використання Україною західної зброї для завдання ударів по території РФ буде результатом перемовин. 

"Я впевнений, що ми незабаром обговоримо це в контексті нещодавно оприлюдненого президентом Зеленським "Плану перемоги", який був представлений у Вашингтоні та в Європі", - підсумував експерт. 

Війська КНДР на війні в Україні - останні новини

Раніше командир відділення 24-ї окремої штурмової бригади (ОШБ) "Айдар" Станіслав Бунятов заявив, що північнокорейські військові поступово заходять на позиції в Курській області. За його словами, на цьому напрямку ЗСУ зазнають постійних санітарних втрат, здебільшого від вогневих засобів РФ.

Водночас в ГУР розповіли, що Росія перекинула до кордонів України тисячі солдатів з Північної Кореї. За інформацією української розвідки, КНДРівців озброїли, зокрема, 60-мм мінометами та автоматами АК-12.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 29

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 29

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати