0
0
48
"Укрзалізниця" попередила про зміну в маршрутах низки популярних поїздів на 23 травня.
Як повідомляє пресслужба перевізника, через провал земної породи і просадку колії тимчасово перекрито рух на дільниці Ясіня-Вороненко. Залізничники вже приступають до ремонтних робіт. Проте не всі поїзди зможуть доїхати до кінцевої станції.
"Нам потрібен час для повноцінного ремонту дільниці, тож усі поїзди рахівського напрямку змінять свою кінцеву станцію", – йшлося в повідомленні.
Як курсуватимуть поїзди 23 травня:Поїзд №233 Київ – Рахів буде їхати до станції Яремче (прибуття о 5:21).Поїзд №144 Рахів – Чернігів відправиться о 12:24 з Яремче.Поїзд №55 Київ – Рахів буде курсувати лише до станції Микуличин (час прибуття о 6:48). Зворотний рейс до столиці їхатиме з цієї ж станції о 18:48. Поїзд №95 Київ – Рахів прямуватиме до станції Вороненко, прибуття о 8:45. Зворотний рейс до Києва – зі станції Вороненко о 21:08.Поїзд №107 Київ – Рахів також курсуватиме лише до станції Вороненко (прибуття о 9:46). Зворотний рейс до Києва – о 13:50.Поїзд №5 Запоріжжя – Ясіня прямуватиме до станції Ворохта і прибуде туди о 10:04. Зворотний рейс до Запоріжжя заплановано з Ворохти на 13:03.Поїзд №25 Одеса – Ясіня курсуватиме до станції Ворохта (прибуття об 11:35). До Одеси поїзд вирушить з цієї ж станції о 15:35.Поїзд №357 Київ – Ясіня прямуватиме до станції Микуличин і прибуде туди об 11:58. Назад до Києва рейс відправлятиметься з Микуличина о 15:27.Поїзд №1 Харків – Ворохта курсуватиме лише до станції Яремче (прибуття о 12:55); зворотний рейс до Харкова відправлятиметься з Яремче о 17:12.Поїзд №143 Суми – Рахів буде їхати лише до станції Ворохта з прибуттям о 16:28.Поїзд №234 Рахів – Київ відправлятиметься з Ворохти о 22:36.Водночас приміський поїзд №6441/6442 Коломия – Ділове буде курсувати лише до Делятина.
"Для пасажирів всіх поїздів далекого сполучення Укрзалізниця організує автобусні трансфери в обох напрямках з кінцевих станцій тимчасово скорочених маршрутів", – додають в "Укрзалізниці".
"Укрзалізниця": інші новиниКурсування регіонального поїзда Чернівці – Львів – Чернівці продовжиться у червні. Вони будуть їздити з 6 по 9, з 14 по 16, 22 та 23, з 27 по 30 червня. На маршруті, як і раніше, курсуватиме сучасний дизель-поїзд ДПКр-3.
Раніше повідомлялося, що "Укрзалізниця" призначає додаткові поїзди з Києва до Дніпра. З Києва він вирушатиме 16, 18, 25 травня та 1 червня (відправлення о 13:25, прибуття до Дніпра о 20:36). З Дніпра поїзд курсуватиме 16, 18, 25 травня та 1 червня (відправлення о 08:15, прибуття до Києва о 16:17).
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
330
Коментарі:
0
Переглядів:
831
Коментарі:
1
Переглядів:
959
Коментарі:
0
Переглядів:
725
Коментарі:
0
Переглядів:
527
Коментарі:
0
Переглядів:
368
Коментарі:
2
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.