Головна Блог ... Новини "Нічого образливого": Терен відповів, чи залишився у стосунках з Інною після сварки через мову "Нічого образливого": Терен відповів, чи...

"Нічого образливого": Терен відповів, чи залишився у стосунках з Інною після сварки через мову

  • 0

  • 0

  • 44

Відключити рекламу

Ветеран війни та головний герой шоу "Холостяк" Олександр "Терен" прокоментував сварку зі своєю обраницею – волонтеркою та бізнесвумен Інною Бєлєнь – через мовне питання. Громадський діяч відповів, чи вдалося їм зберегти стосунки після цієї ситуації.

В інтерв'ю для BIHUS Info знаменитість зазначив, що сварка через мову не стала приводом для розставання, і наразі вони з коханою продовжують свої стосунки. Водночас Олександр ще раз наголосив, що питання мови для нього є дуже важливим та принциповим, саме тому так категорично відреагував на останнє інтерв'ю дівчини.

"Ми продовжуємо наші стосунки, звичайно. Є, як і у всіх, сварки. Це питання для мене принципове. Я його відстоюю дуже давно. Я вже мав сварки через це у минулих стосунках. І тому, для мене це дійсно принципово", – сказав ветеран війни.

Також "Терен" додав, що робить зауваження щодо мови людям лише тоді, коли це стосується державної служби. Однак, на його думку, час лагідної українізації минув, і зараз народу потрібно якомога швидше відмовитися від всього російського. За словами "холостяка", він не до кінця зрозумів реакцію Інни на його слова та чому вона була такою емоційною. Військовий підкреслив, що він звертався більше до Слави Дьоміна, який в інтерв'ю сказав, що війна триває лише три роки, а не 11.

"Я абсолютно нічого образливого не сказав для Інни. Я до кінця не розумію, чому вона так відреагувала, ми ще про це, звичайно, поспілкуємося. Не зовсім зрозуміла реакція, образа чи ще щось. Тут більше було звернення до Слави Дьоміна, який вважає що війна триває три роки. Просто Інна для чогось це ще раз підтвердила", – зауважив Олександр.

Олександр "Терен" та Інна Бєлєнь / скріншот Instagram

Щодо слів інтерв'юера про російську мову та трирічну війну, то громадський діяч зазначив, що це його найбільше розлютило та обурило. Він сказав, що не міг промовчати і тому його реакція на інтервю була саме такою.

"Мене це просто розірвало. Тим паче маючи загострене відчуття справедливості, і свою внутрішню і зовнішню імпульсивність трошечки. Я і так досить себе виважено стримав, видихнув. Почекав деякий час, щоб я заспокоївся, і тільки потім дав відповідь. Було дуже багато повідомлень мені особисто, коментарів про це інтерв'ю. Я не міг промовчати. Час лагідної українізації вже давно пройшов", – додав "Терен". 

До слова, Інна в інтерв'ю Славі Дьоміну стала на захист східних міст та розкритикувала тих, хто цькує на російськомовних. Волонтерка вважає, що не варто тиснути на російськомовне населення, а дати їм більше часу, аби перейти на державу. Ведучий також сказав, що до 2022 року не вважав війну війною. 

У мережі на слова дівчини відреагував "холостяк". Він не погодився з її позицією та сказав, що не був готовий до таких заяв. Пара публічно ділилася своїми почуттями та емоціями. Відтак, Інна зізналася, що її зачепили та образили слова коханого.

Нагадаємо, раніше Інна з "Холостяка" прокоментувала сварку з Тереном щодо мовного питання. Дівчина була шокована тим, який резонанс в мережі спричинило її висловлювання.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 44

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 44

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати