Головна Блог ... Новини "Нам оголосили війну без правил": Медведєв в істериці через нові санкції США "Нам оголосили війну без правил": Медвед...

"Нам оголосили війну без правил": Медведєв в істериці через нові санкції США

 • 0

 • 0

 • 50

Відключити рекламу

Колишній російський президент, чинний заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв відзначився емоційними заявами через нові санкції США проти Росії.

Реакція Медведєва з'явилася у його Telegram-каналі. Він заявив, що на оголошення нових сакцій "начебто й не треба реагувати", адже росіяни нібито "навчилися жити та розвиватися з ними". Втім, від довгої та емоційної реакції скандальний політик не втримався.

"Вони – США та їхні поранені союзнички – оголосили нам війну без правил! Як реагувати? Я вже якось говорив про це, але не зайве й повторити. Треба щодня намагатися завдати максимальної шкоди тим країнам, які запровадили проти нашої країни та всіх наших громадян ці обмеження. Шкодити у всьому, в чому можна нашкодити", - заявив Медведєв.

Він закликав шкодити економікам, інститутам та громадянам країн, які вводять санкції проти Росії. Він заявив, що необхідно позбавити громадян цих країни "впевненості у завтрашньому дні".

"Для цього треба й надалі шукати критичні вразливості їхніх економік та бити за ними у всіх сферах. Завдавати збитків у всіх місцях, паралізуючи роботу їхніх компаній та державних установ. Знаходити проблеми в їх найважливіших технологіях і нещадно завдавати ударів по них. Буквально знищувати їхню енергетику, промисловість, транспорт, банківські та соціальні послуги. Наводити страх неминучим колапсом усієї критичної інфраструктури. Вони бояться передачі нашої зброї ворогам західного світу? Потрібно передати їм усі можливі види озброєнь, крім ядерного (поки що)!", - заявив Медведєв.

Він також заявив, що Захід боїться анархії та вибуху злочинності у великих містах, тож "потрібно допомогти в дезорганізації їхньої муніципальної влади".

Крім того, Медведєв закликав влаштувати союзникам НАТО "війну в космосі та соціальні вибухи, не шкодуючи психіки людей".

"Вони кричать про використання нами фейкових новин? Давайте перетворимо їхнє життя на суцільний божевільний кошмар, у якому вони не зможуть відрізнити дику вигадку від реалій дня, інфернальне зло від рутини життя. І жодних правил щодо ворога! Нехай отримають все сповна за шкоду Росії і якомога болючіше! Кожен може зробити свій внесок! Пам'ятайте: перелом за перелом, око за око, зуб за зуб", - додав Медведєв.

Нові санкції проти Росії

Як повідомляв УНІАН, США запровадили нові санкції проти Російської Федерації. Під "каток" обмежень цього разу потрапили фізичні та юридичні особи в РФ і третіх країнах, які допомагають підтримувати війну проти України.

Також цього разу обмеження торкнулися і турецьких "друзів" Москви, які постачали верстати, інструменти для обробки металу, електронні інтегральні схеми, зварювальне обладнання, безпілотники та інше на десятки мільйонів доларів.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 50

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 50

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст