Головна Блог ... Новини "Людина досить закрита": хто очолив 5 службу ФСБ, яка збирає дані про Україну "Людина досить закрита": хто очолив 5 сл...

"Людина досить закрита": хто очолив 5 службу ФСБ, яка збирає дані про Україну

 • 0

 • 0

 • 41

Відключити рекламу

У Росії призначили нового очільника П'ятої служби ФСБ, яка відповідає за збір інформації про Україну. Ним став Олексій Комков.

Як повідомляє проєкт "ВЧК-ОГПУ", однією з основних завдань Комкова на новій посаді, окрім політичного функціоналу вибудовування необхідних режиму відносин з іншими державами на зовнішньому треку, також зараз буде і реалізація різних схем обмінних фондів з іноземними спецслужбами, з метою "виколупування" ряду осіб, які перебувають у міжнародному розшуку на запит Росії або які відбувають покарання у іноземних юрисдикціях.

Зазначається, що це завдання не з простих у нинішніх реаліях. Колишній начальник П'ятої служби Сергій Бєсєда створив обмінний "актив" у вигляді Пола Уілана, Евана Гершковича та інших громадян різних іноземних держав.

Проєкт зазначає, що Олексій Комков людина досить закрита. Добре грає у хокей та знаходиться у серйозній опозиції до впливових кланів. З його близьких людей можна виділити в минулому бізнесмена Едуарда Левченка (живе в Чорногорії; раніше був затриманий і відбував покарання в Росії у кримінальній справі в рамках кланових воєн у ФСБ), а також заступника губернатора Ненецького автономного округу Олександра Дудорова (випускник Голіцинського прикордонного інституту ФСБ та екс-глава міського поселення Голіцино Одинцовського муніципального району Московської області).

Що відомо про 5 службу ФСБ

П'ята служба ФСБ - підрозділ, що спеціалізується на зборі інформації всередині Росії та в країнах колишнього Радянського Союзу. Перед вторгненням в Україну правитель РФ Володимир Путін багато в чому покладався на відомості, надані саме цим підрозділом ФСБ. Втім, звіти не відповідали дійсності.

На початку російського повномасштабного вторгнення низка ЗМІ навіть повідомляла, що очільника служби Сергія Бєсєду і його колег заарештували за фейкові дані у звітах про Україну. Втім, підтверджень не було.

Тепер же стало відомо, що чиновника зняли з посади. Формально Бєсєду звільнили через досягнення ним 70-річчя – граничного терміну служби.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 41

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 41

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст