0
0
29
Російська армія насправді чинила спротив під час наступу ЗСУ в Курській області, а не просто розбіглася. Однак цивільне населення не виявляло жодного бажання до активного спротиву. Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів військовослужбовець батальйону "Нахтіґаль" Ігор Шолтис.
За його словами, участь у цій операції для українських бійців стала "квінтесенцією помсти", адже тепер бойові дії велися вже на території агресора.
"Ми до недавнього часу взагалі не думали, що таке можливо з точки зору політичного і дипломатичного стримування. А тут таке – хоп, і ти крокуєш по цій землі. Це дуже позитивні емоції і це підняло бойовий дух дуже багатьох бійців", – каже боєць.
Разом з тим, як і будь-яка військова операція, наступ в Курській області теж коштував життів деяким українським бійцям.
"Відповідно, якщо хтось десь там медійно повідомляє про те, що вороги не чинили спротив, це неправда і пряме знецінення внеску сил оборони під час провадження цієї операції", – розповів Шолтис.
Зовсім інша історія із цивільним населенням Курської області. Якщо цивільні українці у 2022 році кидали коктейлі Молотова у російські колони і робили завали на дорогах, то росіяни у 2024 були пасивними.
"Цивільне російське населення, загалом російське населення по природі своїй не здатне на спротив. (...) Вони по своїй натурі кріпаки – їм подобається наявність якогось царя, який має вирішувати їхні проблеми. І відповідно, у них перше питання, яке постає: "Е, защіті, Путін, ґдє войска?" – розповідає боєць.
Бої в Курській області: останні новиниЯк писав УНІАН, опубліковано нові кадри здачі в полон ЗСУ російських військових у Курській області РФ. Зазначається, що окрема механізована "Степова бригада" взяла в полон 13 росіян, 4 з них були з серйозними пораненнями.
Також ми розповідали, що в українських сил оборони в Курській області з'явилася нова стратегія – швидко переміщатися і брати російські війська в оточення.
Переглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
256
Коментарі:
0
Переглядів:
217
Коментарі:
0
Переглядів:
271
Коментарі:
0
Переглядів:
219
Коментарі:
0
Переглядів:
499
Коментарі:
0
Переглядів:
233
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.