Головна Блог ... Новини "Говорити зарано": експерт прокоментував заяву сенатора Грема щодо війни в Україні "Говорити зарано": експерт прокоментував...

"Говорити зарано": експерт прокоментував заяву сенатора Грема щодо війни в Україні

 • 0

 • 0

 • 41

Відключити рекламу

Днями американський сенатор Ліндсі Грем припустив, що цього літа українські військові повернуть собі "військовий імпульс". Проте говорити про новий контрнаступ ЗСУ поки що зарано, вважає військово-політичний оглядач Олександр Коваленко. 

"Поки що про контрнаступ зарано говорити. Дійсно, сенатор Грем досить оптимістично дивиться на речі, якщо вважає, що саме влітку ми можемо змінити ситуацію в зоні бойових дій. Поки що це надмірний оптимізм, ми ще довгий час будемо знаходитися в обороні", – наголосив він в ефірі телеканалу "Київ24". 

За його словами, зараз основний фокус українських військ – на виснаженні ворога. При цьому Коваленко зауважив, що те, наскільки Україна зможе підготуватися до майбутніх контрнаступальних дій, буде залежати, зокрема, від підтримки з боку Сполучених Штатів. 

"Забезпечення, штатна комплектація підрозділів технікою, боєприпасами, створення резервів, створення на перспективу відповідного запасу всієї номенклатури – як механізованої, так і боєкомплекту – це одна справа. Але паралельно з цим потрібно ще памʼятати про те, що її треба по лінії боєзіткнення забезпечувати, компенсувати втрати, забезпечувати підрозділи технікою і так далі", – резюмував оглядач. 

Війна в Україні: ситуація на фронті

Генеральний штаб ЗСУ у зведенні щодо ситуації на передовій станом на 22:00 12 червня повідомив, що від початку доби відбулося 108 боєзіткнень із противником. Зазначалося, що ситуація в районах бойових дій складна, втім контролюється Силами оборони України.

Найгарячішим напрямком залишається Покровський. За попередньою інформацією, протягом дня агресор втратив там понад 180 осіб загиблими та пораненими. Також українські оборонці знищили на Покровському напрямку три гармати та п’ять автомобілів окупантів, пошкоджень зазнали один танк, три гармати та автомобіль противника.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 41

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 41

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст