Головна Юридичний світ ... Події Вебінар на тему: “10 навичок, які потрібні (і які не потрібні) юристу в ІТ” Вебінар на тему: “10 навичок, які потрібні (і які...

Вебінар на тему: “10 навичок, які потрібні (і які не потрібні) юристу в ІТ”

09.03.2023
Переглядів : 397
 - ec7b7a8503ce245f9f76d6ec0c675232.png
Дата події
2023-03-17
Час проведення: 12:00-13:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

Запрошуємо на ПРЯМИЙ ЕФІР на тему: “10 навичок, які потрібні (і які не потрібні) юристу в ІТ”

Прямий ефір відбудеться 17 березня о 12:00 (за Києвом)

Спікер: ДМИТРО ЛИГАНОВ - AVP, Head of Legal Ukraine at GlobalLogic.

Юристи, які працюють в галузі IT, повинні мати спеціальні знання та навички, щоб бути ефективними в своїй роботі та забезпечити успіх для своїх клієнтів. Однак важливо розуміти, які саме навички є найбільш необхідними для юристів в ІТ, а які можуть бути менш важливими.

Під час ефіру ми розберемо чи всім юристам потрібно вміти програмувати і розбиратись в технологіях, знати англійську на рівні С2 та вивчати інтелектуальну власність.

Реєструйтесь за посиланням і готуйте ваші питання - ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА КУРС

397
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст