Головна Сервіси для юристів ... Постанови КМУ Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 р. № 1110 Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів ...

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 р. № 1110 | від 14-06-2022 - 686-2022-п

Додати в обране

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 14 червня 2022 р. № 686
Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 р. № 1110

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 р. № 1110 “Про запровадження національного механізму координації взаємодії органів державної влади з метою захисту фінансових інтересів України та Європейського Союзу” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 33, ст. 1149; 2020 р., № 101, ст. 3265) зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 55
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 червня 2022 р. № 686

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 р. № 1110

1. У додатку до постанови:

1) після позиції

“Генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, заступник голови Міжвідомчої координаційної ради”

доповнити такою позицією:

“Голова Держаудитслужби, заступник голови Міжвідомчої координаційної ради”;

2) після позиції

“Заступник Голови Держфінмоніторингу”

доповнити такою позицією:

“Заступник Директора БЕБ”;

3) позицію

“Генеральний директор Директорату координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України”

замінити такою позицією:

“Директор Департаменту координації міжнародної технічної допомоги Секретаріату Кабінету Міністрів України”.

2. У Положенні про Міжвідомчу координаційну раду з питань протидії порушенням, які впливають на фінансові інтереси України та ЄС, затвердженому зазначеною постановою:

1) абзац перший пункту 7 викласти в такій редакції:

“7. Головою Міжвідомчої координаційної ради є Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, першим заступником голови Міжвідомчої координаційної ради є заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України, заступниками голови Міжвідомчої координаційної ради є генеральний директор Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції та Голова Держаудитслужби.”;

2) пункт 8 після абзацу четвертого доповнити новим абзацом такого змісту:

“Голова Міжвідомчої координаційної ради може прийняти рішення про проведення засідання Міжвідомчої координаційної ради у режимі реального часу (он-лайн) з використанням відповідних технічних засобів, зокрема через Інтернет, або про участь члена Міжвідомчої координаційної ради в такому режимі у засіданні Міжвідомчої координаційної ради.”.

У зв’язку з цим абзаци п’ятий - дев’ятий вважати відповідно абзацами шостим - десятим.

Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст