Головна Сервіси для юристів ... Постанови КМУ Про внесення змін до Порядку організації проведення перевірок законності та правомірності витрат, понесених головними партнерами та/або партнерами (резидента... Про внесення змін до Порядку організації проведенн...

Про внесення змін до Порядку організації проведення перевірок законності та правомірності витрат, понесених головними партнерами та/або партнерами (резидента... | від 24-05-2022 - 622-2022-п

Додати в обране

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 24 травня 2022 р. № 622
Київ

Про внесення змін до Порядку організації проведення перевірок законності та правомірності витрат, понесених головними партнерами та/або партнерами (резидентами) в рамках реалізації проектів за спільними операційними програмами прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014-2020

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку організації проведення перевірок законності та правомірності витрат, понесених головними партнерами та/або партнерами (резидентами) в рамках реалізації проектів за спільними операційними програмами прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014-2020, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2021 р. № 674 (Офіційний вісник України, 2021 р., № 54, ст. 3354), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 85
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 24 травня 2022 р. № 622

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку організації проведення перевірок законності та правомірності витрат, понесених головними партнерами та/або партнерами (резидентами) в рамках реалізації проектів за спільними операційними програмами прикордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства 2014-2020

1. Абзац другий пункту 5 викласти в такій редакції:

“Наказом про організацію проведення перевірки затверджується склад робочої групи, до якої входять посадові особи Мінфіну і Держаудитслужби, та призначається її керівник, окремо для кожної перевірки.”.

2. Пункт 6 викласти в такій редакції:

“6. До складу робочої групи за згодою можуть залучатися представники Національного органу управління, органу управління програми та/або Спільного технічного секретаріату, центрального органу виконавчої влади/обласної держадміністрації, до компетенції яких належить формування та/або реалізація державної політики у відповідній галузі чи області, де впроваджується проект, та/або виконавчого органу місцевого самоврядування, юрисдикція якого поширюється на територію реалізації проекту, інших центральних органів виконавчої влади, головного партнера (резидента) проекту та незалежні експерти.”.

3. У пункті 9 слова “надання документів для контролю” замінити словами “надання документів для перевірки”.

4. Пункт 10 викласти в такій редакції:

“10. У разі відмови у проведенні перевірки або допуску на об’єкт контролю / наданні документів для перевірки керівником та членами робочої групи складається та підписується акт у довільній формі про неможливість проведення перевірки із зазначенням відповідних причин, копії якого надсилаються Органу управління, Спільному технічному секретаріату Програми, Національному органу управління, представнику України в Групі аудиторів та керівнику об’єкта контролю.”.

5. В абзаці другому пункту 15 слова “змінювати склад” замінити словами “надавати пропозиції щодо внесення змін до складу”.

6. У пункті 17:

слова “Секретаріату Кабінету Міністрів України” замінити словами “Національному органу управління”;

доповнити пункт абзацом такого змісту:

“Мінфін також інформує про результати перевірки центральний орган виконавчої влади та/або обласну держадміністрацію, до компетенції яких належить формування та/або реалізація державної політики у відповідній галузі чи області, де впроваджується проект, та/або виконавчий орган місцевого самоврядування, юрисдикція якого поширюється на територію реалізації проекту та головного партнера (резидента) проекту.”.

7. Пункт 19 викласти в такій редакції:

“19. У разі виявлення фактів порушення законодавства, що містять ознаки кримінального правопорушення, Мінфін невідкладно інформує про це орган управління програми, Національний орган управління, представника України в Групі аудиторів, Національний контактний пункт та відповідні правоохоронні органи.”.

Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст