Головна Сервіси для юристів ... Закони Про списання та реструктуризацію податкової заборгованості платників податків - підприємств тракторобудування та комбайнобудування Стаття 2. Реструктуризувати суми податкової заборгованості підприємств тракторобудування із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), перелічених у статті 3 цього Закону та нарахованих відповідно до законодавства України за підсумками їх господарської діяльності за станом на 1 січня 2000 року, шляхом розстрочення сплати цієї заборгованості строком на 60 місяців, за винятком сум податкової заборгованості, списаної відповідно до статті 1 цього Закону. Стаття 2. Реструктуризувати суми податкової заборг...

Стаття 2. Реструктуризувати суми податкової заборгованості підприємств тракторобудування із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), перелічених у статті 3 цього Закону та нарахованих відповідно до законодавства України за підсумками їх господарської діяльності за станом на 1 січня 2000 року, шляхом розстрочення сплати цієї заборгованості строком на 60 місяців, за винятком сум податкової заборгованості, списаної відповідно до статті 1 цього Закону.

Про списання та реструктуризацію податкової заборгованості платників податків - підприємств тракторобудування та комбайнобудування (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Сплата реструктуризованої податкової заборгованості починається з 1 січня 2003 року і провадиться рівними частками до 20 числа кожного місяця.

Попередня

2/5

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст