Головна Сервіси для юристів ... Закони Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території пріоритетного розвитку у Волинській області Стаття 4. Особливості дії законодавства України на території пріоритетного розвитку Стаття 4. Особливості дії законодавства України на...

Стаття 4. Особливості дії законодавства України на території пріоритетного розвитку

Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території пріоритетного розвитку у Волинській області (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Законодавство України на території пріоритетного розвитку діє в межах Конституції України ( 254к/96-ВР ) з урахуванням особливостей, передбачених цим Законом.

2. Органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади у період запровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності діють у межах повноважень, передбачених Конституцією та законами України, з урахуванням особливостей, передбачених цим Законом.

Попередня

4/9

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст