Головна Сервіси для юристів ... Закони Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні Стаття 49. Захист прав, свобод і законних інтересів громадян похилого віку Стаття 49. Захист прав, свобод і законних інтересі...

Стаття 49. Захист прав, свобод і законних інтересів громадян похилого віку

Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
 • 257

  Переглядів

 • 257

  Переглядів

 • Додати в обране

  Захист прав, свобод і законних інтересів громадян похилого віку забезпечується державою в судовому та іншому порядку, встановленому законом.

  Посадові особи та інші громадяни, винні в порушенні прав і свобод громадян похилого віку, несуть встановлену законом матеріальну, дисциплінарну, адміністративну і кримінальну відповідальність.

  Президент України

  Л.КРАВЧУК

  м. Київ,
  16 грудня 1993 року
  № 3721-XII


  Попередня

  50/50

  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст