Головна Сервіси для юристів ... Закони Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні Стаття 1. Основні засади державної політики щодо ветеранів праці та громадян похилого віку Стаття 1. Основні засади державної політики щодо в...

Стаття 1. Основні засади державної політики щодо ветеранів праці та громадян похилого віку

Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Держава гарантує кожному ветерану праці та громадянину похилого віку належний рівень життя, задоволення різноманітних життєвих потреб, подання різних видів допомоги шляхом:

реалізації права на працю відповідно до професійної підготовки, трудових навичок і з урахуванням стану здоров'я;

забезпечення пенсіями і допомогою;

надання житла;

створення умов для підтримання здоров'я і активного довголіття відповідно до сучасних досягнень науки;

забезпечення реалізації права на соціальні послуги, створення мережі установ та закладів, що надають соціальні послуги, забезпечення зміцнення і розвитку їх матеріально-технічної бази.

{Абзац шостий частини першої статті 1 в редакції Закону № 2671-VIII від 17.01.2019 }

Кабінет Міністрів України, місцеві органи виконавчої влади і органи місцевого самоврядування зобов'язані розробляти і здійснювати державні цільові та регіональні програми соціального захисту громадян похилого віку.

{Частина друга статті 1 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3421-IV від 09.02.2006 }

1/50

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст