Головна Сервіси для юристів ... Закони Про організації роботодавців, їх об'єднання, права і гарантії їх діяльності Стаття 36. Міжнародні зв'язки організацій роботодавців, їх об'єднань Стаття 36. Міжнародні зв'язки організацій роботода...

Стаття 36. Міжнародні зв'язки організацій роботодавців, їх об'єднань

Про організації роботодавців, їх об'єднання, права і гарантії їх діяльності (ЗМІСТ) Інші закони
 • 189

  Переглядів

 • 189

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Організації роботодавців, їх об'єднання мають право здійснювати міжнародну діяльність відповідно до цього Закону, інших нормативно-правових актів та міжнародних договорів України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

  2. Міжнародна діяльність організацій роботодавців, їх об'єднань відповідно до їх статутів здійснюється шляхом заснування або вступу до міжнародних організацій роботодавців, їх об'єднань, прямих міжнародних контактів і зв'язків, укладання відповідних угод, а також в інших формах, що не суперечать законодавству України, нормам і принципам міжнародного права.

  Розділ X

  Попередня

  36/36

  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст