Головна Сервіси для юристів ... Закони Про надання пільг щодо обкладання податком на додану вартість продукції Стаття 3. Суми податку на додану вартість, сплаченого підприємствами, перелік яких визначається відповідно до статті 2 цього Закону, постачальникам за надані послуги, виконані роботи, а також придбані матеріально-технічні ресурси, придбані і введені в експлуатацію основні виробничі фонди і взяті на облік нематеріальні активи, підлягають відшкодуванню з бюджету або зараховуються в рахунок наступних платежів. Стаття 3. Суми податку на додану вартість, сплачен...

Стаття 3. Суми податку на додану вартість, сплаченого підприємствами, перелік яких визначається відповідно до статті 2 цього Закону, постачальникам за надані послуги, виконані роботи, а також придбані матеріально-технічні ресурси, придбані і введені в експлуатацію основні виробничі фонди і взяті на облік нематеріальні активи, підлягають відшкодуванню з бюджету або зараховуються в рахунок наступних платежів.

Про надання пільг щодо обкладання податком на додану вартість продукції (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

У разі незабезпечення учасниками зовнішньоекономічної діяльності цільової поставки передбаченої в контракті кількості продукції податок на додану вартість сплачується такими підприємствами на загальних підставах.

Платниками податку на додану вартість у разі реалізації продукції (робіт, послуг), передбаченої статтею 1 цього Закону, у розрахункових та відвантажувальних документах зазначається: "У рахунок виконання контракту 1346/38".

( Закон доповнено статтею 3 згідно із Законом N 211/97-ВР від 16.04.97 )

Попередня

3/5

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст