Стаття 32. Посвідка на тимчасове проживання

Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус (ЗМІСТ) Інші закони
  • 740

    Переглядів

  • 740

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Посвідка на тимчасове проживання є документом, що посвідчує особу іноземця або особу без громадянства та підтверджує законні підстави для тимчасового проживання в Україні.

    2. Посвідка на тимчасове проживання оформляється іноземцям та особам без громадянства (незалежно від віку), визначеним статтею 4 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства".

    3. Посвідка на тимчасове проживання є власністю України.

    4. До посвідки на тимчасове проживання вноситься така інформація:

    1) ім’я особи;

    2) стать;

    3) громадянство;

    4) дата народження;

    5) унікальний номер запису в Реєстрі;

    6) номер документа;

    7) дата видачі документа;

    8) дата закінчення строку дії документа;

    9) уповноважений суб’єкт, що видав документ (код);

    10) відцифрований підпис особи;

    11) підстава для отримання посвідки на тимчасове проживання (код);

    12) місце народження;

    13) відцифрований образ обличчя особи.

    5. Посвідка на тимчасове проживання видається строком на один рік, якщо інше не передбачено Законом України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства".

    6. Оформлення посвідки на тимчасове проживання здійснюється розпорядником Реєстру. Прийняття заяв-анкет для внесення інформації до Реєстру, видача посвідки на тимчасове проживання здійснюються розпорядником Реєстру або уповноваженими суб’єктами, передбаченими пунктом 4 частини першої статті 2 цього Закону.

    Заявник не може відкликати заяву-анкету для внесення інформації до Реєстру у разі, якщо рішення про оформлення (у тому числі замість втраченої або викраденої), обмін посвідки на тимчасове проживання вже прийнято.

    Заява-анкета для внесення інформації до Реєстру подається за місцем проживання заявника.

    Видані компетентними органами іноземної держави документи, що подаються для оформлення (у тому числі замість втраченої або викраденої), обміну посвідки на тимчасове проживання, підлягають легалізації у встановленому порядку, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України. Такі документи подаються з перекладом на українську мову, правильність якого засвідчена нотаріально.

    {Статтю 32 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 4017-IX від 10.10.2024 }

    {Стаття 32 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2058-VIII від 23.05.2017 ; в редакції Закону № 1474-VIII від 14.07.2016 }

    Попередня

    33/38

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати