Стаття 30.

Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Справляння плати за оформлення та видачу документів у галузі державного експортного контролю

За видачу документів про реєстрацію суб'єктів здійснення міжнародних передач товарів, видачу дозволів, висновків, міжнародних імпортних сертифікатів чи сертифікатів підтвердження доставки справляється плата, кошти від якої зараховуються до Державного бюджету України. За видачу зазначених документів не справляється плата з державних замовників у сфері оборони.

{Частина перша статті 30 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2672-VIII від 17.01.2019 }

Розмір плати, зазначеної в частині першій цієї статті, визначається Кабінетом Міністрів України залежно від типу документа або вартості контракту.

{Частина друга статті 30 в редакції Закону № 2561-VI від 23.09.2010 }

{Стаття 30 із змінами, внесеними згідно із Законом № 808-IX від 17.07.2020 }

Розділ VI

Попередня

30/30

Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст