14.01.2016    Переглядів:  429
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Президенте Порошенко, перед виборами обіцяли продати бізнес, а не передати у «сліпий траст»!

Президенте Порошенко, перед виборами обіцяли продати бізнес, а не передати у «сліпий траст»! - prezidente_poroshenko_pered_viborami_obitsyali_prodati_biznes_a_ne_peredati_u_slipiy_trast_5697d51faa3ba.jpg

Президент Петро Порошенко заявляє, що передав свою частку "Рошен" у незалежний "сліпий" траст під управлінням іноземного банку.

Про це він сказав у четвер під час великої прес-конференції в Києві, відповідаючи на запитання журналістки "Громадського ТБ" Христини Бондаренко.

Журналістка нагадала Порошенку його цитату після оголошення курсу на деолігархізацію про те, що "в Україні більше не буде олігархів".

"Питання, чи стосується це вас особисто?", - сказала Бондаренко, нагадавши, що президент досі не продав свій бізнес, а передав в управління і може "в будь-який момент розірвати контракт і повернути його собі".

"Я цього року підписав договір про передачу моєї частки в "Рошені" у незалежний траст, який заснований на моделі "blind trust". Згідно з провідними міжнародними стандартами та в повній відповідності до законодавства України", - сказав президент.

"На весь час моєї каденції як президента, ні я, ні хтось інший не може цей траст розірвати. Згідно з цим договором, жодна моя вказівка, не має юридичної сили", - наголосив Порошенко.

"В якості управителя цього трасту призначений респектабельний іноземний банк першої категорії, який буде володіти, контролювати і управляти активами", - зазначив глава держави.

"Наголошую, що відповідно до цього стандарту відсутня будь-яка можливість контролю за активами, навіть отримати інформацію про активи", - заявив Порошенко.

При цьому Порошенко і журналістка, яка раніше працювала на "5 каналі", обмінялись "люб'язностями".

Глава держави запитав, як їй працюється на "Громадському". Журналістка на це зазначила реплікою: "Ну краще… Ви ж так і не продали "5 канал".

Порошенко на це знову нагадав, що не збирається продавати своє ЗМІ, а Бондаренко сказала "Шкода, адже Ви обіцяли бути президентом нової формації".

Після цього Порошенко подякував журналістці і почав відповідати на запитання, але побіжно зронив:

На "5-му" тебе дивилися більше".

В Адміністрації президента поки не змогли назвати, який управлятиме даним трастом.

Зазначимо, що сліпий траст – це система відносин, у якій довірчим власникам заборонено надавати бенефіціарам будь-яку інформацію про управління капіталами трасту.

Джерело: Українська правда

ДЛЯ ДОВІДКИ: Ліпецька кондитерська фабрика ROSHEN (на фото) виробляє свою продукцію на двох виробничих майданчиках – у м. Ліпецьк та у с. Сєнцово у Російській Федерації.

Виробничий майданчик у с. Сєнцово обладнаний новими сучасними лініями з виробництва карамелі, желейних цукерок, ірису, помадних цукерок, глазурованого і неглазурованого тофі, глазурованих цукерок на основі нуги. На фабриці розташованій у м. Ліпецьку виробляються шоколадно-вафельні торти, печиво, пралінові та желейні цукерки. 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події:
}