Головна Блог ... Аналітична стаття Дайджести ПОСІБНИК ЗІ СТАТТІ 6 КОНВЕНЦІЇ - ПРАВО НА СПРАВЕДЛИВИЙ СУД (цивільна частина) ПОСІБНИК ЗІ СТАТТІ 6 КОНВЕНЦІЇ - ПРАВО НА СПРАВЕДЛ...

ПОСІБНИК ЗІ СТАТТІ 6 КОНВЕНЦІЇ - ПРАВО НА СПРАВЕДЛИВИЙ СУД (цивільна частина)

29.11.2017
Подякувати
Автор: Крістенко Андрій
Підписатися на автора
Переглядів : 3193
Додати в обране
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube
ПОСІБНИК ЗІ СТАТТІ 6 КОНВЕНЦІЇ - ПРАВО НА СПРАВЕДЛИВИЙ СУД (цивільна частина) - tn1_0_73468000_1511961552_5a1eb3d0b3614.jpg

 

Юридична компанія ILF, як локальний партнер проекту Цільового фонду "Права людини" за домовленістю з Радою Європи та Європейським судом з прав людини, разом з УГСПЛ, спеціально для сайту Європейського суду з прав людини ще на початку 2015 року підготувала переклад Керівництва за статтею 6 Конвенції - право на справедливий суд (цивільний аспект).

Набагато пізніше, у 2017 році, переклад дайджесту з'явився й на сайті Верховного суду України.

Але й досі багато адвокатів та юристів не знають про наявність цього дайджесту у відкритому доступі та коли дізнаються, це стає для них великим відкриттям.

Тож, сподіваюсь цей дайджест буде вам в нагоді.

Дайджест за статтею 6 Конвенції (цивільний аспект)

3193
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст