Головна Блог ... Аналітична стаття Дайджести ПОСІБНИК ЗІ СТАТТІ 5 КОНВЕНЦІЇ - ПРАВО НА СВОБОДУ ТА ОСОБИСТУ НЕДОТОРКАННІСТЬ ПОСІБНИК ЗІ СТАТТІ 5 КОНВЕНЦІЇ - ПРАВО НА СВОБОДУ ...

ПОСІБНИК ЗІ СТАТТІ 5 КОНВЕНЦІЇ - ПРАВО НА СВОБОДУ ТА ОСОБИСТУ НЕДОТОРКАННІСТЬ

30.11.2017
Подякувати
Автор: Крістенко Андрій
Підписатися на автора
Переглядів : 3263
Додати в обране
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube
ПОСІБНИК ЗІ СТАТТІ 5 КОНВЕНЦІЇ - ПРАВО НА СВОБОДУ ТА ОСОБИСТУ НЕДОТОРКАННІСТЬ - tn1_0_39368600_1512041869_5a1fed8d6021a.jpg

 

Юридична компанія ILF, як локальний партнер проекту Цільового фонду "Права людини" за домовленістю з Радою Європи та Європейським судом з прав людини спеціально для сайту Європейського суду з прав людини ще у 2014 році підготувала переклад Керівництва за статтею 5 Конвенції - право на свободу та особисту недоторканність.

Набагато пізніше, у 2017 році, переклад дайджесту з'явився й на сайті Верховного суду України.

Але й досі багато адвокатів та юристів не знають про наявність цього дайджесту у відкритому доступі та коли дізнаються, це стає для них великим відкриттям.

Тож, сподіваюсь цей дайджест буде вам в нагоді.

Дайджест за статтею 5 Конвенції

3263
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст