0
0
29
Удар по арсеналу ворожої зброї в Торопці Тверської області РФ – це блискуче підготовлена та проведена операція. І тепер росіяни намагатимуться утаємничити розташування таких обʼєктів, вважає військовий експерт Олександр Мусієнко.
"Операція блискуча тому, що не просто було відомо, що там є арсенал. Але він міг бути порожнім або на чверть чи на половину заповнений. Адже війна триває, і вони можуть звідти щось вивозити. За рівнем детонації і першими супутниковими знімками можна побачити, що зброї було дійсно багато. Він не був скоріш за все заповнений на 100%, але достатньо зберігалося зброї, і попереднє підтвердження, що там могли бути балістичні ракети, теж є", – акцентував Мусієнко в етері телемарафоні.
За словами експерта, в стратегічному задумі цей удар направлений на знищення ракетного потенціалу противника, щоб мінімізувати російські атаки балістичними ракетами по території України.
"Це про полювання за балістичними ракетами, які використовує Росія – "Іскандер", С-300, KN-23. Коли є інформація, що на якихось складах вони можуть з’являтися, по них іде відпрацювання. Для того, щоб мінімізувати і спробувати відтермінувати масштабні атаки ворога із застосуванням балістичної зброї", – пояснив Мусієнко.
Він додав, що всі військові об’єкти на території Росії відомі, але не всі можна уразити. Російська ППО не всюди перекриває певні зони, але вона все ж є.
"Треба розуміти, що так само в ході цієї атаки могли бути дрони, які були збитті російською ППО. Якась частина може збиватись, але результати ми все одно бачимо успішні", – продовжив експерт.
Мусієнко зазначив, що після цих подійросіяни намагатимуться віднайти способи утаємничити розташування складів з боєприпасами, і тенденції до цього вже помітні. Зокрема, ворог почав використовувати лісову місцевість для маскування складів, а також переміщувати та зберігати арсенали зброї більш дрібними партіями.
"Росія починає використовувати лісову місцевість, особливо соснові ліси. Там, де в принципі зелень практично цілорічна, і намагаються саме там починати ховати. Склад у Солдатському Воронезької області було само так заховано, але його знайшли. Починають фактично переміщувати, використовувати не стаціонарні об’єкти, а розбудовувати польові табори-позиції, намагаючись це маскувати, бо розуміють, що з космосу бачать. Починають складувати меншими партіями і переміщувати так само, щоб розосередити і зробити багато цих точок зберігання", – розповів експерт.
Він додав, що такі спроби росіян можуть створити певні складнощі українським Силам оборони у подальшому полюванні за арсеналами ворожої зброї для завдання ударів, бо треба буде шукати по лісах і відслідковувати по транспортних засобах.
"Але не унеможливлюють це", – резюмував Олександр Мусієнко.
Як повідомляв УНІАН, вночі 18 вересня в Торопці Тверської області РФ пролунали потужні вибухи. Дронами було атаковано великий склад з боєприпасами російської армії. Через удар на об’єкті виникла значна пожежа та почалася детонація, а російська влада почала часткову евакуацію населення.
Згодом стало відомо, що під удар потрапив російський склад, де зберігалося п'ять видів різних ракет. Про це розповіли в ЦПД РНБО. Зазначалося, що там знаходилися ракети для РСЗВ "Град", С-300 і С-400, а також вироблені балістичні ракети до "Іскандера". Крім цього, росіяни починали створювати запас ракет KN-23, отриманих від Північної Кореї.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
255
Коментарі:
0
Переглядів:
217
Коментарі:
0
Переглядів:
266
Коментарі:
0
Переглядів:
215
Коментарі:
0
Переглядів:
498
Коментарі:
0
Переглядів:
233
Коментарі:
0
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстCopyright © 2014-2024 «Протокол». Всі права захищені.