Головна Посилання ... Перевезення цистернами — зручний спосіб транспортування специфічних вантажів Перевезення цистернами — зручний спосіб транспорту...

Перевезення цистернами — зручний спосіб транспортування специфічних вантажів

Перевезення наливних вантажів — складний процес, що охоплює комплекс заходів щодо забезпечення безпеки та своєчасності транспортування. Для внутрішнього і міжнародного форматів доставки використовуються різні види транспорту: автомобільний, залізничний, морський. Перевезення сипучих вантажів здійснюється за тим самим принципом.

Хто користується цією послугою

Міжнародна логістична компанія eLogist пропонує послуги з перевезення наливних вантажів. Доставка різних рідких речовин і консистенцій здійснюється тільки в спеціалізованих транспортних засобах, що дуже важливо для збереження обсягу закачаної рідини. Постачання рідких вантажів включає такі категорії:

 1. Харчові рідини. До цієї групи можна віднести олії рослинного походження, молочну продукцію, питну воду. Послугою користуються фабрики і комбінати, які постачають продукцію на розливно-пакувальні заводи, міжнародний експорт, здійснюють розвезення товарів замовникам.
 2. небезпечні вантажі, хімічні речовини. Доставка розчинників, електролітів, аерозолів, медпрепаратів, сухого льоду, хімічних реактивів здійснюється до медичних і хімічних фабрик, лабораторій для подальших робіт, або на експорт.
 1. 3 Нафтопродукти, паливо. Послуга затребувана в офіційних представників, станцій з продажу паливно-мастильних матеріалів. Також здійснюється експорт палива іноземним партнерам і дилерам.

Фахівці компанії eLogist організують швидке і безпечне перевезення наливних матеріалів. Досвідчена команда допоможе класифікувати вантаж, підібрати оптимальний варіант перевезення, визначити найкоротший маршрут. Ми маємо колосальний досвід роботи в цій сфері, тому гарантуємо, що перевезення наливних вантажів буде здійснено успішно з мінімальними витратами часу. Для транспортування застосовуються автоцистерни різної ємності, які знаходяться в розпорядженні нашої компанії.

Перевезення рідких вантажів: особливості процесу

Важливою умовою є дотримання правил вантажно-розвантажувальних робіт і транспортування рідких вантажів. Вимоги та стандарти визначаються з урахуванням категорії товарів:

 1. Харчові рідини заливають у чисті цистерни, які пройшли дезінфекцію. При цьому обов'язкове дотримання санітарно-гігієнічних норм.
 2. Для перевезення палива і нафтопродуктів використовують спеціальні вогнетривкі цистерни. Наявність спеціальних дозволів і супутньої документації є обов'язковою умовою.
 3. Небезпечні та хімічні речовини транспортують у герметичних кузовах, які маркують і пломбують. Під час перевезення потрібне дотримання санітарних норм, температурного і швидкісного режимів.

Для здійснення міжнародних вантажоперевезень необхідна наявність супутньої документації, сертифікатів на товари, ліцензії на поставки, накладних, повного переліку хімічного та органічного складу наливних вантажів, санітарно-епідеміологічного висновку.

Заявку на перевезення можна подати на нашому сайті. За наявності питань неодмінно зв'яжіться з нашими менеджерами за номером 0 (800) 332 - 818. Вони розкажуть про наш автопарк, ціни, умови оплати та доставки. Вартість послуг визначається індивідуально і залежить від таких нюансів:

 • віддаленість пунктів призначення;
 • обсяг;
 • маса;
 • клас вантажу;
 • вид транспорту;
 • сезонність.

Прийнявши рішення скористатися послугами логістичної компанії eLogist, ви можете бути впевнені, що вчинили правильно і виправдано.

 

Переглядів : 193
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст