Головна Блог ... Видеоконсультація Перерахунок військових пенсій та пенсій МВС в судовому порядку. Поради від практикуючих адвокатів. Перерахунок військових пенсій та пенсій МВС в судо...

Перерахунок військових пенсій та пенсій МВС в судовому порядку. Поради від практикуючих адвокатів.

17.12.2021
Подякувати
Автор: Адвокатське бюро "Івана Хомича"
Підписатися на автора
Переглядів : 4850
Додати в обране
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Наше адвокатське бюро весною 2018 року одним із перших почало надавати свої послуги щодо перерахунку військових пенсій та пенсій МВС. І станом на сьогодні у нас є вже дуже велика кількість успішно завершених справ, по яким пенсіонери отримують перераховану пенсію, і пенсійний фонд їм виплатив заборгованість за минулий період.

Наші поради як практикуючих адвокатів щодо збільшення військової пенсії та пенсії МВС в судовому порядку:

Порада №1. Як ми вже говорили для того, щоб розпочати процес збільшення пенсії потрібно подати в уповноважений орган заяву про видачу довідки з усіма надбавками та премією станом на 05.03.2019 або 19.11.2019 (для пенсіонерів МВС).

Після видачі вам такої довідки та незважаючи на той факт, що деякі уповноважені органи направляють таку довідку паралельно до управління ПФУ, ми рекомендуємо вам також подати до управління ПФУ заяву про перерахунок та виплату пенсії на підставі такої довідки. Чому ми рекомендуємо військовому пенсіонеру подавати саме заяву до ПФУ про перерахунок пенсії?

По-перше, управління Пенсійного фонду, отримавши від уповноваженого органу листа з довідко про розмір грошового забезпечення з урахуванням всіх надбавок та премії, досить часто повертають довідку назад в уповноважений орган та не приєднують її до матеріалів пенсійної справи.

По-друге, Нам відомо, що деякі адвокати та адвокатські бюро не подають такі заяви в інтересах своїх клієнтів або замість заяв подають адвокатські запити. Якщо вимогу про перерахунок пенсії на підставі такої довідки заявляти в адвокатському запиті, то це не правильно. Адвокатський запит може містити вимогу лише щодо надання певної інформації або документів, які необхідні адвокату для надання правової допомоги.

І якщо до позову буде додано відповідь управління Пенсійного фонду на адвокатський запит, а не на заяву, то в такому випадку, якщо під час розгляду справи суддя зверне на це увагу, то він може відмовити у задоволенні позову в повному обсязі на тій підставі, що заяви і волевиявлення пенсіонера на перерахунок пенсії матеріали справи не містять, як наслідок, не містять вони і відмови ПФУ безпосередньо пенсіонеру у перерахунку його пенсії.

Порада № 2. Якщо у вас вислуга років більше ніж 27 років і ви вийшли на пенсію до 01.04.2014, тобто пенсія вам була призначена в розмірі більше ніж 70%, то в заяві про перерахунок пенсії слід просити управління ПФУ здійснити перерахунок та виплату вашої пенсії в конкретному розмірі у % від суми грошового забезпечення на підставі нової довідки.

Порада № 3. Отримавши довідку про розмір грошового забезпечення зі всіма надбавками та премією, досить легко вирахувати розмір вашої майбутньої пенсії. Для цього потрібно загальну суму грошового забезпечення, яка в вказана в довідці, помножити на ваші 80%. Якщо сума Вашої майбутньої пенсії перевищує десять прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність (станом на 01.04.2019 це 14970 грн. або станом на вересень 2021 це 18 540 грн.), то у заяві про перерахунок пенсії, адресованій ПФУ, потрібно просити, щоб вам здійснили перерахунок пенсії без обмеження максимального розміру пенсії.

Чому ми рекомендуємо вказувати у заяві відсотковий розмір пенсії від суми грошового забезпечення та просити виплатити пенсію без обмеження максимального розміру? Тому що в такому випадку у вас з’являються підстави просити суд в своєму позові перерахувати та виплатити вам пенсію в розмірі більше ніж 70% від грошового забезпечення на підставі нової довідки про розмір грошового забезпечення без обмеження максимального розміру пенсії.

У нас в бюро є достатньо велика кількість рішень судів, де ми в такий спосіб який щойно описали у відео просили суд захистити права військових пенсіонерів, і в результаті отримували рішення суду, в якому було прописано про зобов’язати ПФУ перерахувати пенсію на підставі такої то довідки в такому то в розмірі від суми грошового забезпечення та без обмеження максимального розміру пенсії, починаючи з 01.04.2019 або з 01.12.2019.

Таке судове рішення – це ідеальне та найбільш ефективне рішення при перерахунку вашої пенсіЇ. Якщо ж суд в резолютивній частині рішення пропише лише перерахувати вашу пенсію починаючи з 01.04.2019 чи з 01.12.2019 і якщо у вас вислуга більше 27 років то ПФУ однозначно при перерахунку вашої пенсії на виконання рішення суду зменшить її розмір до 70 % від суми грошового забезпечення, на підставі такої довідки.

Якщо розмір вашої пенсії при такому перерахунку перевищує десять прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність то ПФУ однозначно обмежить пенсію максимальним розміром. Наше адвокатське бюро має великий досвід у цьому напрямку. Ми допоможемо вам отримати максимальний результат, максимальне збільшення вашої пенсії. Адже з нами ваше майбутнє БІЛЬШЕ ніж минуле!

4850
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст