Головна Блог ... Відеоконсультація Перерахунок військових пенсій по новому. Наслідки скасування Постанови КМУ №103 від 21.02.2018 Перерахунок військових пенсій по новому. Наслідки ...

Перерахунок військових пенсій по новому. Наслідки скасування Постанови КМУ №103 від 21.02.2018

22.12.2019
Подякувати
Автор: Адвокатське бюро "Івана Хомича"
Підписатися на автора
Переглядів : 31247
Додати в обране
Ми в соціальних мережах: telegram viber youtube

12.11.2019 Верховний суд остаточно поставив крапку в епопеї скасування постанови КМУ №103 та залишив без задоволення касаційну скаргу Кабінету міністрів України, а рішення судів попередніх інстанцій без змін. Суди визнали протиправними та нечинними пункти 1 та 2 103-ї постанови та зміни до пункту 5 і додатку 2 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військ служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 року № 45.

Звертаємо вашу увагу, що рішення суду вступило в законну силу ще 05.03.2019, і відповідно після перегляду у Верховному Суді скасоване бути не може.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО: Скільки недоплатили військовим пенсіонерам у 2018-2019 р.р. Юрист розповідає про порушення, які допустив пенсійний фонд при перерахунку військових пенсій у 2018 році

По суті судами було визнано протиправним те, що в 2018 році пенсія військовим пенсіонерам була перерахована без врахування додаткових видів грошового забезпечення, зокрема, надбавок за особливі умови служби, за роботу з таємними документами, премії тощо. Також суди зазначили, що виплата підвищення не в повному обсязі а саме 50 % у 2018 та 75 % у 2019 році не відповідає вимогам закону.

Таким чином, пенсії військових пенсіонерів в ідеалі повинні бути перераховані по новому з врахуванням усіх видів грошового забезпечення, а також їх має бути виплачена сума недопдаченої пенсії за 2018-2019 рр. Проте сподіватися на те, Пенсійний фонд України зробить це самостійно та добровільно - марна справа, адже в масштабах усієї України, в якій нараховується сотні тисяч військових пенсіонерів, для перерахунку військових пенсій по новому потрібні десятки мільярдів гривень, яких у бюджеті не передбачено.

Для перерахунку пенсії з урахуванням всіх видів грошового забезпечення військовим пенсіонерам потрібно подавати позов до уповноваженого органу, що видає довідки про розмір грошового забезпечення (військомат, СБУ, Державна прикордонна служба), з вимогою виготовити та надіслати на адресу Головного управління Пенсійного фонду України нову довідку. Суди на сьогоднішній день задовольняють такі послуги! Ми також маємо успішний досвід у таких справах, а тому зможемо допомогти всім охочим!

31247
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст