Головна Блог ... Новини ПАГС встановив земельний сервітут для доступу відвідувачів до території ландшафтного заказника "Протасів Яр" ПАГС встановив земельний сервітут для доступу відв...

ПАГС встановив земельний сервітут для доступу відвідувачів до території ландшафтного заказника "Протасів Яр"

Відключити рекламу
ПАГС встановив земельний сервітут для доступу відвідувачів до території ландшафтного заказника \

Північний апеляційний господарський суд скасував рішення суду першої інстанції та прийняв нове рішення про задоволення позову Київської міської ради про встановлення земельного сервітуту для доступу відвідувачів до території ландшафтного заказника «Протасів Яр».

Також суд закрив провадження в частині зустрічного позову товариства-відповідача про визнання частково недійсним рішення Київради щодо створення ландшафтного заказника місцевого значення "Протасів Яр".

Вспомните новость: Незабвенной памяти Романа Ратушного.... Рейдер Корбан проиграл дело против защитников Протасового Яра

У 2022 році рішенням Київської міської ради створено ландшафтний заказник місцевого значення "Протасів Яр".

Для забезпечення функціонування ландшафтного заказника та доступу до його території відвідувачів Київська міська рада (позивач за первісним позовом) звернулась до суду з позовом про встановлення сервітуту на трьох земельних ділянках загальною площею 16,5749 га, які належать на праві приватної власності ТОВ.

Товариство подало зустрічний позов про скасування окремих пунктів рішення Київської міської ради щодо створення ландшафтного заказника «Протасів Яр».

Суд першої інстанції відмовив у задоволенні позову Київради про встановлення земельного сервітуту та задовольнив зустрічний позов товариства про часткове скасування рішення Київської міської ради щодо створення ландшафтного заказника.

Київська міська рада та Громадська організація «Протасів Яр» звернулись з апеляційними скаргами на зазначене рішення.

За результатами розгляду апеляційних скарг Північний апеляційний господарський суд задовольнив вказані скарги Київської міської ради та ГО, скасував рішення суду першої інстанції та прийняв нове рішення: задовольнити позов Київської міської ради, встановити земельний сервітут безстроково та закрити провадження в частині зустрічної позовної заяви про визнання недійсним рішення Київської міської ради.

З повним текстом постанови Північного апеляційного господарського суду можна буде ознайомитись після опублікування в Єдиному державному реєстрі судових рішень за номером справи – 910/6925/22.

 • 524

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 524

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст