Головна Блог ... Новини П'ять військових частин не взяли на службу: чоловік вигадав, що говорити, щоб його не мобілізували П'ять військових частин не взяли на службу: чолові...

П'ять військових частин не взяли на службу: чоловік вигадав, що говорити, щоб його не мобілізували

Відключити рекламу
П'ять військових частин не взяли на службу: чоловік вигадав, що говорити, щоб його не мобілізували - 256fe1b5a7bd45092e455609f2b5f41a.jpg

Чоловік розповів, що він добровільно погодився на мобілізацію, але його не беруть на службу.

У Хмельницькій області до 1 року іспитового терміну засудили чоловіка, який понад рік уникав мобілізації. Працівник ТЦК ж наголошував, що чоловік у військових частинах розповідав, що зловживає алкоголем та має погане здоров'я, через що його не брали на службу.

Про це йдеться у вироку Ізяславського районного суду Хмельницької області.

За даними суду, чоловіка визнали придатним до військової служби. Він отримав повістку та повинен був 1 березня 2023 року прийти до ТЦК, проте понад рік ухилявся від мобілізації.

На суді чоловік провину визнав та пояснив, що "отримав повістку про виклик на 01.03.2023 для проведення призову за мобілізацією та відправлення до військової частини для проходження військової служби, проте вважаючи, що за ним мали приїхати працівники ТЦК - не з`явився". Чоловік додав, що хотів добровільно мобілізуватись, проте жодна військова частина його не брала на службу.

Працівник ТЦК пояснив на суді, що чоловіка возили у 5 різних військових частин, проте він "постійно скаржився на свій стан здоров`я, вказував, що на його утриманні перебуває матір похилого віку, а також розповідав про залежність від алкогольних напоїв". Таким чином його відмовлялись брати на службу.

Суд врахував, що у чоловіка є мати 1940 року народження та те, що він дійсно добровільно погодився на мобілізацію, але військові частини не прийняли його на службу.

Суд визнав чоловіка винним за статтею 336 ККУ та засудив до 1 року іспитового терміну.

Джерело: ТСН

 • 1695

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1695

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст