Онлайн-практикум: Актуальні питання майнової відповідальності керівників, головних бухгалтерів та засновників підприємств перед кредиторами

12.03.2021 | Організатор події: Polilog Group
Онлайн-практикум: Актуальні питання майнової відповідальності керівників, головних бухгалтерів та засновників підприємств перед кредиторами - 0_63644200_1615553019_604b61fb9b67d.jpg
19.03.2021
1200 грн
Час проведення : 10.00-15.00
Залишити заявку на участь
Місце проведення: Київ (Київ та Київська обл.), Відеоконференція Показати на мапі

Онлайн-практикум "Актуальні питання майнової відповідальності керівників, головних бухгалтерів та засновників підприємств перед кредиторами" буде цікавий для фінансових директорів і керівників компаній, власників бізнесу, головних бухгалтерів, податкових юристів, фахівців з податкового планування.

Останні роки інститут субсидіарної відповідальності при банкрутстві все частіше застосовується на практиці і стає дієвим інструментом залучення до відповідальності осіб, які порушили права кредиторів. Зі збільшенням кількості суперечок зростає і кількість питань, що виникають при застосуванні цього інституту.

Деякі з них пов'язані з недоліками законодавства, які переходять в труднощі практики застосування. На них реагує як законодавець, так і судова практика. Зміни, внесені в законодавство про банкрутство, додають керівникам компаній шансів потрапити під субсидіарну відповідальність, а податківцям - можливостей стягнути недоїмку. Частина поправок, одна з яких відміняє презумпцію невинності для директорів компаній-банкрутів, вступила в дію з 21 жовтня 2019 року і вже є нова судова практика, а інші стануть своєрідним подарунком для кредиторів.

Про питання залучення до субсидіарної відповідальності Ви дізнаєтеся на онлайн-практикумі, організованого Громадською радою при Міністерстві юстиції України, Спілкою кризис-менеджерів України та Центром комерційного права разом з профільними Асоціаціями та об'єднаннями бізнесу, серед яких і Асоціація платників податків України, Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України, Асоціація міст України та інші.

У березні діє Акція: 1+1 (2 квитки за ціною одного), ви можете взяти участь разом зі своїм колегою або другом.

При попередній реєстрації за Промо-Кодом "Портал" додатково надається знижка 25%.

УЧАСНИКИ ОТРИМУЮТЬ:

  • персональне посилання для участі у заході двох осіб у сучасній системі відеоконференції "Полілог Груп";
  • відповіді на індівідуальні питання;
  • доступ до відеозапису (протягом 20 днів після закінчення заходу);
  • один примірник науково-практичного посібника "Умисне банкрутство: теорія і практика субсидіарної відповідальності", за загальною редакцією к.ю.н., судді Господарського суду Херсонської області П.Д.Пригузи, м.Херсон, 2020, 200 с. - одного зі спікерів практикуму.

Більш детально (програма, спікери та реєстраційна форма) на сайті онлайн-практикуму: https://seminar.bankrutstvo.online/

1065
Переглядів
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні судові рішення
ЕСПЧ
Назва події
Текст опис події:
0