Головна Блог ... Новини Одиозному Шевчуку призупинили адвокатське свідоцтво за образу адвоката та воїна Масі Найєма Одиозному Шевчуку призупинили адвокатське свідоцтв...

Одиозному Шевчуку призупинили адвокатське свідоцтво за образу адвоката та воїна Масі Найєма

Відключити рекламу
 - 07d8d4c062f2c0d98c14dbbfed66ef5b.webp

Адвокат Олексій Шевчук у 2022 році написав у Facebook пост "про наркоманів та їхнього кумедного адвоката [Масі] Найєма", за це кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області зупинила дію його адвокатського свідоцтва на три місяці. Про це 15 лютого повідомило у своєму Facebook адвокатське об'єднання "Міллер".

"Хочемо розповісти вам історію про те, як один пост у Facebook може на три місяці позбавити роботи. Рік тому наш шановний колега, адвокат Олексій Шевчук зробив у Facebook допис, який увійде в підручники з адвокатської етики. Партнер об'єднання, яке в свій час брало під свою юридичну опіку таких блискавичних постатей, як… (не можна асоціювати адвоката з клієнтами, тому Google вам в поміч), імовірно, хотів здобути медійну увагу, а натомість позбувся права займатися адвокатською діяльністю на три місяці через дисциплінарний проступок. Олексій написав "пост про наркоманів та їхнього кумедного адвоката Найєма", в якому некоректно висловився не тільки щодо нашої команди, а й про клієнтів "Міллера", – зазначили у компанії.

ІНТЕРВ'Ю: Адвокат Масі Найєм: Україна сильно зміниться після війни. Дай Бог вижити, я дуже хочу бути частиною цієї України

Юристи звернулися до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області, але на засідання 25 січня 2023 року Шевчук не з'явився і не дав жодних пояснень про свою заяву.

"Комісія визнала, що допис Олексія є грубим порушенням правил адвокатської етики, бо суперечить засадам взаємної поваги між адвокатами, є свідченням поширення відомостей, що принижують честь і гідність іншого адвоката, а також суперечать принципам використання адвокатом соціальних мереж. Ми глибоко переконані, що дотримання професійних етичних стандартів – це фундамент і база адвокатської практики. Не можемо не висловити стурбованість за багаторічну кар'єру нашого колеги і з великими надіями та повагою чекаємо на його повернення в лави адвокатської спільноти", – заявили автори звернення.

Адвокати наголосили, що "Міллер" "вітає красиву гру та конкуренцію і готовий до викликів, що малюють риси обличчя української адвокатури".

"І воно, на нашу думку, має бути благородним і гідним. Шановний колего Олексію, перемог вам. Із травня місяця!" – резюмували у компанії.

Відповідь Шевчука у фєйсбуці (скрін).

 • 1604

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1604

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст