Головна Блог ... Новини Новий пакет санкцій ЄС проти Росії "завис" через Німеччину, – Reuters Новий пакет санкцій ЄС проти Росії "завис&quo...

Новий пакет санкцій ЄС проти Росії "завис" через Німеччину, – Reuters

 • 0

 • 0

 • 54

Відключити рекламу

Країни Євросоюзу не змогли узгодити 14-й пакет санкцій проти Росії, оскільки Німеччина залишається блокуючою силою, незважаючи на вилучення пункту, який Берлін вважав проблематичним, пише Reuters з посланням на дипломатів ЄС.

Зазначається, що чиновники з 27 країн ЄС обговорювали пакет санкцій більше місяця. Нові заходи включають заборону на перевалку російського ЗПГ і план покласти на операторів ЄС відповідальність за порушення санкцій дочірніми компаніями і партнерами в третіх країнах.

За словами дипломатів і джерела агентства, знайомого з цим питанням, вагання Німеччини були частково пов'язані з внутрішніми розбіжностями між Міністерством закордонних справ і канцелярією канцлера.

Вилучене положення було розширенням так званого "положення про відсутність Росії" щодо дочірніх компаній в третіх країнах. За їхніми словами, положення статті 12G було вилучено в компромісному тексті, розісланому державам-членам незадовго до зустрічі послів у середу пізно ввечері.

Цей пункт змусив би ці дочірні компанії "контрактно заборонити реекспорт до Росії та реекспорт для використання в Росії", як свідчить проект попередньої версії пакету.

За словами журналістів, ЄС постійно посилює санкції проти Москви у зв'язку з її вторгненням в Україну у 2022 році, але його зусилля підриваються обходом через треті країни. Включення цього пункту призвело б до подальшого посилення заходів блоку.

Нові санкції ЄС проти Росії

Європейський Союз 14 червня не зміг узгодити 14-й пакет санкцій проти Росії через те, що Німеччину не влаштував пункт про відповідальність європейських компаній за порушення обмежень. Наступне обговорення санкційного пакета щодо Росії  планувалось на 19 червня.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що Німеччина – це не "нова Угорщина", і заперечує звинувачення у блокуванні нового пакета санкцій ЄС проти Росії.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 54

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 54

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст