Головна Блог ... Новини Ніколи вас не зрадять: названо 8 ознак справжніх друзів Ніколи вас не зрадять: названо 8 ознак справжніх д...

Ніколи вас не зрадять: названо 8 ознак справжніх друзів

 • 0

 • 0

 • 45

Відключити рекламу

У нашому світі знайти справжнього друга може бути так само складно, як знайти голку в копиці сіна. Однак справжня відданість проявляється в певній поведінці.

У статті для HackSpirit експертка зі стосунків Тіна Фей назвала 8 ключових моделей поведінки, на які слід звернути увагу, намагаючись розпізнати справжнього друга.

1) Вони залишаються поруч у важкі часи

Це одна з найголовніших ознак вірності друга. Вони допомагають вам, коли ви найбільше їх потребуєте, пропонують плече, на яке можна спертися, або добрі слова підтримки.

2) Вони чесні, навіть коли це важко

Хороший друг скаже вам те, що потрібно, а не те, що ви хочете почути. Справжні друзі цінують чесність у стосунках. Вони будуть відверті з вами, навіть якщо правду незручно або важко донести. Вони вірять у силу правди для зміцнення довіри та поваги в дружбі.

3) Вони поважають ваші кордони

Вірний друг розуміє і поважає ваші кордони. Вони не переступають їх і не змушують вас почуватися ніяково, вторгаючись у ваш особистий простір.

4) Вони оскаржують ваші рішення

Справжній друг не завжди з усім згоден. Вони кидають вам виклик, підштовхують вас, бо вони зацікавлені у вашому розвитку. І хоча це не завжди зручно, саме така дружба допомагає нам рости і ставати кращими.

5) Вони радіють вашому успіху

Одна з найвірніших ознак вірного друга - це його щире хвилювання і щастя від ваших перемог. Справжній друг радітиме вашим успіхам, як своїм власним. Їх не лякають ваші досягнення, навпаки, вони пишаються вами і надихаються вашими успіхами.

6) Вони з'являються, коли ви найменше цього очікуєте.

У несподівані моменти труднощів і з'являється справжній друг. Їх не потрібно запрошувати чи просити про допомогу. Вони просто поруч, втішають і слухають. Їхня відданість не ґрунтується на зручності або зобов'язаннях. Вона заснована на глибокому почутті турботи і занепокоєння про ваше благополуччя.

7) Вони зберігають ваші секрети

Довіра - основа будь-яких значущих стосунків. І ніщо так не перевіряє цю довіру, як зберігання секретів.

8) Вони прощають ваші помилки

Ніхто не досконалий. Усі ми робимо помилки, іноді навіть такі, які завдають болю близьким людям. Вірний друг розуміє, що помилки - це частина людського буття. Вони не тримають зла і не дозволяють цим помилкам зруйнувати вашу дружбу. Натомість вони воліють прощати і рухатися вперед.

Раніше УНІАН розповідав про 8 непомітних "дзвіночків" у поведінці людей, які можуть свідчити про те, що вам потай заздрять.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 45

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 45

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст