Головна Блог ... Новини Не только судьи, но и министры в Украине должны получать не меньше 100 тысяч грн в месяц – Геращенко Не только судьи, но и министры в Украине должны по...

Не только судьи, но и министры в Украине должны получать не меньше 100 тысяч грн в месяц – Геращенко

  • Автор: 

    Автор не вказаний

  • 2

  • 0

  • 2272

Відключити рекламу
Не только судьи, но и министры в Украине должны получать не меньше 100 тысяч грн в месяц – Геращенко - tn1_ne_tolko_sudi_no_i_ministri_v_ukraine_dolgni_poluchat_ne_menshe_100_tisyach_grn_v_mesyats_gerashchenko_5874b88b4b06f.jpg

Заработные платы государственных служащих в Украине должны быть на порядок выше тех, что установлены в настоящее время. Такое мнение высказал нардеп Антон Геращенко.

“Я считаю, что мало (текущий уровень зарплат, – Ред.). Считаю, что наши граждане должны понимать, что заработная плата премьер-министра в размере тысяча долларов – это просто фейк. И зарплата госслужащего должна быть достаточно высока, чтобы могли приходить на работу профессионалы, юристы, экономисты, специалисты, которые работали бы, не получая зарплату в конвертах или придумывая себе где, откуда, с кого взять взятки, а которые бы поработали на зарплату. Другого пути просто не существует”, – убежден он.

Геращенко также назвал оптимальную, по его мнению, зарплату для министра. “Я считаю, что зарплата министра должна быть в районе 100 тыс. грн. Это хотя бы как-то соответствовало общему уровню ситуации в Украине”, – считает нардеп.

Отметим, в правительстве Украины министры получают примерно одинаковую заработную плату с главой Кабмина Владимиром Гройсманом, их ставка составляет 35 тысяч гривен в месяц. Об этом сообщил госсекретарь Кабинета министров Украины Владимир Бондаренко.

По его словам, работники секретариата Кабмина получают от 9 до 12 тысяч гривен в месяц, руководители департаментов – от 12 до 15 тысяч гривен.

Источник: 112

Вспомните новость: Аваков показав, як рівень зарплати впливає на роботу поліції, – інфографіка

НАГАДАЄМО: У Законі "Про судоустрій і статус суддів" встановлено, що з 1 січня 2017 року посадовий оклад для судді місцевого суду становить 15 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року; для судді апеляційного суду та вищого спеціалізованого суду - 25 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року; для судді Верховного Суду - 75 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року;

Починаючи с 1 грудня 2016 року прожитковий мінімум працездатної особи складає 1600,00 гривень і з часом його розмір буде тільки зростати.

З 1 січня 2018 року для судді місцевого суду посадовий оклад становитиме 20 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року; для судді апеляційного суду та вищого спеціалізованого суду - 30 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року;

З 1 січня 2019 року: для судді місцевого суду - 25 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року; для судді апеляційного суду та вищого спеціалізованого суду - 40 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року;

З 1 січня 2020 року: для судді місцевого суду - 30 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року; для судді апеляційного суду та вищого спеціалізованого суду - 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, розмір якого встановлено на 1 січня календарного року.

Зауважимо, що прийнятий парламентом Закон набере чинності 1 січня 2017 року.

Верховна Рада України також прийняла Закон, яким вносяться зміни до Закону «Про пенсійне забезпечення». Зокрема, народні депутати проголосували, що у 2017 році максимальний розмір пенсії, як і цьогоріч, становитиме 10 740 гривень.

Так, у Законі встановлено, що по 31 грудня 2017 року максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати 10 740 гривень.

Також до 31 грудня 2017 року особам, крім інвалідів I та II груп, інвалідів війни III групи та учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», які займають посади державної служби, визначені Законом України від 10 грудня 2015 р. № 889-VIII «Про державну службу», а також працюють на посадах та на умовах, передбачених законами України «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», призначені пенсії/щомісячне довічне грошове утримання не виплачуються.

З 1 січня 2018 року пенсії виплачуватимуться без урахування одержуваної заробітної плати (доходу).

Також до 31 грудня 2017 року для працюючих пенсіонерів державних спеціалізованих установ судових експертиз, помічників-консультантів народного депутата України, службовців Національного банку, посадових осіб місцевого самоврядування, працівників прокуратур пенсії, призначені відповідно до законодавства України, розмір яких перевищує 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність, виплачуються в розмірі 85 відсотків призначеного розміру, але не менше 150 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність.

Вспомните новость: Згадайте новину: ВРУ погодилась: мінімальна заробітна плата 3200,00 грн, максимальна пенсія 10 740,00 грн.

Мы узнаём, что у главы НБУ Гонтаревой и её замов неплохие оклады - и это без надбавок и добавок!

  • 2272

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 2272

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст