Головна Блог ... Новини Міністр фінансів Данилюк розповів, що заважає отримати новий транш від МВФ Міністр фінансів Данилюк розповів, що заважає отри...

Міністр фінансів Данилюк розповів, що заважає отримати новий транш від МВФ

  • Автор: 

    Автор не вказаний

  • 0

  • 0

  • 1330

Відключити рекламу
Міністр фінансів Данилюк розповів, що заважає отримати новий транш від МВФ - tn1_ministr_finansiv_danilyuk_rozpoviv_shcho_zavagae_otrimati_noviy_transh_vid_mvf_5a5b65eba1435.jpg

«Те, що треба було зробити для отримання наступного траншу, - це досить непрості реформи», - заявив міністр

Для отримання наступного траншу за програмою співпраці з Міжнародним валютним фондом Києву необхідно ухвалити низку реформ, які є досить непростими, тож цей процес потребує часу для того, щоб Україна отримала якісне нове законодавство - і щодо Антикорупційного суду, і щодо приватизації.

Про це розповів міністр фінансів України Олександр Данилюк в інтерв'ю «Голосу Америки».

«Те, що треба було зробити для отримання наступного траншу, - це досить непрості реформи... І саме через це і є певна затримка в часі. Наприклад, те саме створення Антикорупційного суду - це насправді одна з найскладніших змін, і воно має відбутися правильно. І тому, навіть якщо ми трішки часу втратили, головне, щоб ми врешті-решт отримали правильний, незалежний, ефективний Антикорупційний суд», - сказав він.

За його словами, те ж саме стосується й інших вимог.

«Щодо прийняття закону про приватизацію, то від того, яким буде цей закон, залежить, чи буде у нас прозора приватизація, чи не буде. І тому краще в трішки більше часу вкластися, щоб це був якісний законопроект, щоби на його базі відбувалася приватизація, ніж зараз поспішати з прийняттям відповідних законопроектів, щоб потім не було довіри до цього процесу (приватизації - ред.)», - додав Данилюк.

«Ну, але, звичайно, затягувати не можна. Я не говорю, що можемо чекати ще місяць-два-три, треба досить швидко рухатися. Тобто, президент подав закон про створення Антикорупційного суду... Потім, закон про приватизацію - він вже готовий. І решта реформ, вони зараз на стадії, коли їх треба приймати, швидко приймати. І це відкриє наш шлях до наступного траншу (МВФ - ред.)», - заявив голова Мінфіну.

При цьому він зауважив, що питання навіть не у транші МВФ, адже це «питання довіри до реформ, які відбуваються в країні».

«А на МВФ орієнтуються й інші наші партнери. Це і ЄС, і Світовий банк», - додав міністр.

Нагадаємо, 14 грудня виконуючий обов'язки голови Національного банку Яків Смолій заявив, що наступний транш МВФ може надійти в Україну у II кварталі 2018 року.

Національний банк України вважає за доцільне почати переговори про нову програму з МВФ наступного року у зв'язку із завершенням поточної програми.

Джерело: Голос Америки

  • 1330

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 1330

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст