Головна Юридичний світ ... Події Марафон "Просування юриста в Instagram...або 14 маленьких кроків, щоб створити профіль, який буде приваблювати клієнтів Марафон "Просування юриста в Instagram...або 14 ма...

Марафон "Просування юриста в Instagram...або 14 маленьких кроків, щоб створити профіль, який буде приваблювати клієнтів

03.10.2023
Переглядів : 331
 - 99a5636f3d368042e3806eb0b70d6006.png
Дата події
2023-10-09
Час проведення: 09:00-18:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
650грн
Локація : Телеграм-канал
Показати на мапі

Кожного дня ми чуємо про те, що всім юристам потрібно виходити в публічність та просуватись в Instagram. Ми починаємо шукати курси просування. Знаходимо. Починаємо навчатись. Потім ми розуміємо, що не встигаємо все впроваджувати через завантаженість по основній роботі. Намагаємось наздогнати, виконати всі задачі по просуванню, але через брак часу це часто неможливо.

Тому ми розчаровуємося з думкою про те, що це взагалі не для мене або ж плануємо повернутись до цієї думки колись згодом. Поряд з тим ми бачимо успішні приклади того, як адвокат просуваючись лише через Instagram залучає клієнтів на консультацію за 4 000 гривень.

Ми намагаємось зрозуміти як це працює. Але знову-таки, брак часу заважає нам повністю сконцентруватись на цих питаннях. І тому ми продовжуємо бути незадоволеними, але енергії на те, щоб щось змінити ми не знаходимо.

Все це я знаю зі свого власного досвіду. За останні 4 роки я пройшла майже усі найтоповіші курси по просуванню, потім переживала періоди вигорання. В мене виникало безліч питань і я купувала дорогі консультації експертів. Також я регулярно сама консультую колег в цих питаннях і знаю про всі можливі проблеми та шляхи їх вирішення. Саме тому я вирішила створити марафон, під час якого ви зможете зробити свій профіль привабливим для клієнтів: ви будете робити всього 1 маленький крок щодня та приділяти цьому не більше 30 хвилин свого часу на день. І найголовніше - ви вже не будете бездумно робити ту чи іншу дію: на кожному етапі я буду розʼяснювати вам що ми робимо та для чого. Я пропоную вам не черговий курс, який ви прослухаєте і забудете. Я пропоную алгоритм маленьких кроків, який через 21 день приведе вас до якісно нового результату. Ви дуже здивуєтесь наскільки якісно може змінити ваш профіль одна маленька щоденна дія.

Для кого підійде марафон:

  • студенти
  • юристи
  • адвокати
  • нотаріуси
  • арбітражні керуючі
  • приватні виконавці
  • помічники всіх вищеперелічених фахівців

Марафон розпочинається 09.10.2023.

ДОЛУЧИТИСЬ:

http://young-lawyer.com.ua/kursi/marafon-po-instagram

Як все відбувається?

1. Ви переходите за посиланням та оплачуєте майстер-клас;

2. У випадку успішної оплати ви переходите за посиланням на телеграм-канал з усіма матеріалами.

3. Наразі завантажена вже одна відеолекція, 07.10.2023 будуть завантажені все матеріали.

Доступ до курсу безстроковий, тобто ви завжди можете повернутись до матеріалів.

Вартість - 650 гривень

ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ДОЛУЧЕННЯ:

https://young-lawyer.com.ua/kursi/marafon-po-instagram

331
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст