Луцький міськрайонний суд: Засудив громадянина України за розповсюдження в інтернет-мережі «Вконтакте» матеріалів із закликами до насильницької зміни влади, захоплення будівель, розв'язування воєнного конфлікту (справа № 161/19656/17, 18.07.18)

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube
Луцький міськрайонний суд: Засудив громадянина України за розповсюдження в інтернет-мережі «Вконтакте» матеріалів із закликами до насильницької зміни влади, захоплення будівель, розв'язування воєнного конфлікту (справа № 161/19656/17, 18.07.18) - 0_53947600_1544261067_5c0b8dcb83bb2.jpg

Фабула судового акта: Що ж таке проросійська пропаганда в Україні ? Цілком очевидно, що вона буває як відкритою, так і прихованою і зазнає певних трансформацій, пристосовуючись до змін, які переживає українське суспільство. Справа, що пропонується увазі читачів, стосується відверто відкритої форми пропаганди, яка за результатами спеціального судового провадження (за відсутності обвинуваченого) кваліфікована судом як злочини.

Останнього засуджено до 6-ти років позбавлення волі без конфіскації майна. Його дії суд кваліфікував:

за ст.109 ч.ч. 2, 3 КК України за ознаками розповсюдження матеріалів із публічними закликами до насильницької зміни і повалення конституційного ладу та до захоплення державної влади, в тому числі, вчиненими повторно;

за ст.110 ч.ч. 1, 2 КК України за ознаками розповсюдження матеріалів із публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, в тому числі вчиненими повторно;

за ст.295 ч.1 КК України за ознаками розповсюдження матеріалів із публічними закликами до знищення майна, захоплення будівель, що загрожують громадському порядку;

за ст.436 ч.1 КК України за ознаками розповсюдження матеріалів із публічними закликами до розв'язування воєнного конфлікту.

Об’єктивна сторона вчиненого злочину полягала в тому, що засуджений умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, 01.02.2012, з метою обміну інформацією з необмеженою кількістю осіб, за допомогою персонального комп'ютера – ноутбука, а також власного мобільного телефону зареєстрував у загальнодоступній та соціально-орієнтованій інтернет-мережі «Вконтакте» електронну сторінку (аккаунт) під мережевим псевдонімом. Використовуючи вказану сторінку, з метою доведення до відома усіх користувачів розмістив 23 квітня 2014 року текстовий запис під назвою «С БОГОМ, ГОСПОДА ОФИЦЕРЫ! ПОБЕДА БУДЕТ ЗА НАМИ!», який повністю викладений у вироку.

Зокрема, - «Народно-освободительная армия Юго-Востока готова к полномасштабному выступлению против бандеровской хунты. … Янукович со дня на день прибудет в Украину, и его поддержит практически вся армия. Поддержит большинство в МВД и даже в СБУ. … Списки для ликвидации всех присягнувших бандеровской хунте составлены и переданы антитеррористическим спецбригадам. Вся киевская хунта (в списках более 800 человек) будет ликвидирована. … «Правый сектор» и «нацгвардейцев» в плен брать не будут - расстрел на месте. … Вопрос с федерализацией решён. Украинская Федерация будет состоять из 8-ми территорий, войдёт в Таможенный и Евразийский союзы, войдёт в военный союз с Россией и ОДКБ. Это Российская армия будет стоять у границ Польши, а не наоборот. … Смерть бандеровской хунте в Киеве!»

3 липня 2014 року він же розмістив черговий матеріал наступного змісту: «СМЕРТЬ УКРАИНЕ! Потому, что "украина" должна умереть. Потому, что мы никого не забудем. Потому, что мы ничего не простим» та «украина должна разлететься на куски! Либо же она превратится в очаг постоянной войны...у бандерлогов нет шансов на мир.»

Наведені та інші згадані у вироку тексти були доступні для загального ознайомлення всіх користувачів вказаної соціальної мережі, які відвідували його сторінку та автоматично надійшов як сповіщення всім користувачам соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які були додані до розділу «Друзі» вказаного аккаунту.

З огляду на те, що вирок постановлено за результатами спеціального судового провадження, його копію надіслано захиснику, а інформацію про вирок опублікувано в газеті "Урядовий кур'єр" та на офіційному веб-сайті суду, згідно ст.323 КПК України.

Відомості про апеляційний розгляд справи на цей час відсутні.

Аналізуйте судовий акт: Обставини, які свідчать про факт збройної агресії Росії проти України є загальновідомим фактом, який закріплено державою на законодавчому рівні, і є такими, що не підлягають доказуванню (справа № 761/9437/15-ц, 16.08.17)

Якщо в результаті негласної слідчої дії виявлено ознаки злочину, який не розслідується у даному кримінальному провадженні, то отримана інформація може бути використана тільки на підставі ухвали слідчого судді (ВС/ККС, № 751/7177/14,21.03.18)

Справа № 161/19656/17

Провадження № 1-кп/161/298/18

В И Р О К

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Луцьк 18 липня 2018 року

Луцький міськрайонний суд Волинської області у складі:

головуючого судді Ковальчука В.О.

при секретарі судового засідання Камінському Ю.В.

за участю прокурорів Лісовецького О.П., Назарука О.Ю.

захисника Жуковського В.В.

за відсутності обвинуваченого, в спеціальному судовому провадженні, розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження номер кримінального провадження у Єдиному реєстрі досудових розслідувань за № 22015030000000022 від 16 лютого 2015 року про обвинувачення:

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Луцьк, українця, громадянина України, не одруженого, не працюючого, проживаючого та зареєстрованим місцем проживання за адресою: АДРЕСА_3, не судимого,

у вчиненні кримінальних правопорушень, (злочинів) передбачених ч. 2 ст. 109, ч. 3 ст. 109, ч. 1 ст. 110, ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 295 та ч. 1 ст. 436 КК України,-

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_2, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, 01.02.2012, з метою обміну інформацією з необмеженою кількістю осіб, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1, за допомогою персонального комп'ютера - ноутбука марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, а також власного мобільного телефону марки «Samsung», модель «GT-S5660», IMEI НОМЕР_2, з вставленою в нього сім-карткою оператора мобільного зв'язку «Life» № НОМЕР_3 з абонентським номером НОМЕР_4, зареєстрував у загальнодоступній та соціально-орієнтованій інтернет-мережі «Вконтакте» за електронною адресою «ІНФОРМАЦІЯ_2» електронну сторінку (аккаунт) під мережевим псевдонімом «ОСОБА_24». У 2013 році ОСОБА_2, переслідуючи мету використання зазначеної сторінки для вчинення протиправних дій та з метою ускладнення ідентифікації її як користувача правоохоронними органами, змінив мережевий псевдонім на «ОСОБА_25».

Так, ОСОБА_2, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1, за допомогою персонального комп'ютера - ноутбука марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, використовуючи вказану сторінку, з метою доведення до відома усіх користувачів соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які відвідували (відвідуватимуть) електронну сторінку (аккаунт) «ІНФОРМАЦІЯ_2», а також автоматичного сповіщення усіх користувачів вказаної соціальної мережі, котрі додані до розділу «Друзі» аккаунту «ІНФОРМАЦІЯ_2», розмістив текстовий запис під назвою «С БОГОМ, ГОСПОДА ОФИЦЕРЫ! ПОБЕДА БУДЕТ ЗА НАМИ!», опублікований користувачем 23 квітня 2014 року о 13 год. 14 хв. за адресою «ІНФОРМАЦІЯ_3», російською мовою: «Народно-освободительная армия Юго-Востока готова к полномасштабному выступлению против бандеровской хунты. Готовы и повстанческие отряды в других областях Украины, а также в самом Киеве.

Янукович со дня на день прибудет в Украину, и его поддержит практически вся армия. Поддержит большинство в МВД и даже в СБУ.

Никакой Российской Армии не будет! Всё будет сделано силами граждан самой Украины! И при полном разрешении действовать жёстко в рамках контртеррористической операции по приказу легитимного президента ОСОБА_26.

Никаких «вежливых зелёных человечков»! Будут свирепые украинские мужики. Списки для ликвидации всех присягнувших бандеровской хунте составлены и переданы антитеррористическим спецбригадам. Вся киевская хунта (в списках более 800 человек) будет ликвидирована. На местах будут зачищены все, кто выступил против ОСОБА_26 и в поддержку бандеровцев. «Правый сектор» и «нацгвардейцев» в плен брать не будут - расстрел на месте.

Обращение НОА: "Мы дойдём до Галиции!"

Все, кто попытаются укрывать бандеровцев, будут серьёзно наказаны.

Освобождением Киева не ограничатся - НОА дойдёт до Галиции. Никто укронацистскую заразу оставлять в живых не будет. Запад уже дал добро на массовую зачистку бандеровских активистов. Украина будет освобождена полностью!

Вопрос с федерализацией решён. Украинская Федерация будет состоять из 8-ми территорий, войдёт в Таможенный и Евразийский союзы, войдёт в военный союз с Россией и ОДКБ. Это Российская армия будет стоять у границ Польши, а не наоборот.

Время "Ч" приблизилось! Сопротивление бандеровского отребья бессмысленно! Все, кто сложит оружие и перейдёт на сторону народа и законного президента ОСОБА_26, сохранят жизнь.

Никому из киевской хунты уйти от ответственности не удастся. Это будет не мирная оккупация вежливой русской армии. Это будет вам жестокая украинская разборка, беспощадная и немилосердная.

Запад сдал хунту. США поняли, что сильно облажались с этими неадекватами, и в обмен на своих пленных агентов ЦРУ (около полусотни!) отдаёт на растерзание всех своих холуёв.

Путин обещал сильно не позорить Обаму. Так что и трибунала никакого не будет над теми бандеровцами и палачами, которые уничтожили более трёх с половиной тысяч человек в киевском крематории.

Обращение НОА: "Мы дойдём до Галиции!"

Возмездие неотвратимо! Оно неумолимо приближается!

Граждане Украины, бандеровскую хунту на самом деле поддерживают не более 15% населения, и то в основном в Западной Украине.

Освобождение Украины от нацистского мракобесия начинается.

Выбор за вами - позорная смерть бандеровского пособника или почёт освободителя Украины. Выбирайте уже сегодня - завтра будет поздно!

Смерть бандеровской хунте в Киеве! Народно-освободительная армия Юго-Востока. " обращение передал ОСОБА_9, специально для Центрального информационного агентства Новороссии», що був доступний для загального ознайомлення всіх користувачів вказаної соціальної мережі, які відвідували його сторінку та автоматично надійшов як сповіщення всім користувачам соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які були додані до розділу «Друзі» вказаного аккаунту.

Окрім того, ОСОБА_2 повторно, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, вчинив дії, спрямовані на розповсюдження матеріалів із публічними закликами до насильницької зміни і повалення конституційного ладу та до захоплення державної влади, він, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1, за допомогою персонального комп'ютера - ноутбука марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, використовуючи вказану сторінку, з метою доведення до відома усіх користувачів соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які відвідували (відвідуватимуть) електронну сторінку (аккаунт) «ІНФОРМАЦІЯ_2», а також автоматичного сповіщення усіх користувачів вказаної соціальної мережі, котрі додані до розділу «Друзі» аккаунту «ІНФОРМАЦІЯ_2», розмістив текстовий запис без назви, опублікований користувачем 3 червня 2014 року о 2 год. 00 хв. за адресою «ІНФОРМАЦІЯ_4», російською мовою: «Соотечественники! Координационный Штаб Антимайдана проводит учебно-тренировочные сборы для людей готовых реально бороться с Киевской хунтой. Тренинг будет проводиться опытными инструкторами, имеющими реальный опыт боевых действий. Срок тренинга - 3 дня (с 07 по 09 июня).

Программа обучения:

- получение навыков партизанской войны;

- отработка приемов владения оружием;

- тактика и техника диверсионных операций;

- многое другое

В обучении могут принять участие ТОЛЬКО мужчины, прошедшие службу в ВС, желательно имеющие реальный ОБД.

Заявки направлять в л/с - ІНФОРМАЦІЯ_5.

Обязательно указывать:

- позывной;

- возраст (без даты рождения);

- годы службы, подразделение;

- краткое описание - почему вы хотите принять участие в тренинге?;

- мыло для связи или л/с в ВК.

Обучение пройдет в одной из Восточных областей, в режиме АВТОНОМНОГО ВЫЖИВАНИЯ! Всем участникам тренинга иметь с собой минимально необходимую для жизни в полевых условиях экипировку, а также продукты питания на 3 дня. И главное… Помните - когда гибнут мирные жители Луганска, Донецка, Славянска - только РЕАЛЬНЫЕ действия могут остановить произвол банд захвативших Киев…. Брат брата в беде не оставит!!!», що був доступний для загального ознайомлення всіх користувачів вказаної соціальної мережі, які відвідували його сторінку та автоматично надійшов як сповіщення всім користувачам соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які були додані до розділу «Друзі» вказаного аккаунту.

Вказаний вище текстовий запис суперечить положенням ст.ст. 1, 2, 5 Конституції України, тобто являється матеріалом з публічними закликами до насильницької зміни, повалення існуючого конституційного ладу та до захоплення державної влади.

Також, ОСОБА_2., повторно, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, вчинив дії, спрямовані на розповсюдження матеріалів із публічними закликами до насильницької зміни і повалення конституційного ладу та до захоплення державної влади, він, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1, за допомогою персонального комп'ютера - ноутбука марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, використовуючи вказану сторінку, з метою доведення до відома усіх користувачів соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які відвідували (відвідуватимуть) електронну сторінку (аккаунт) «ІНФОРМАЦІЯ_2», а також автоматичного сповіщення усіх користувачів вказаної соціальної мережі, котрі додані до розділу «Друзі» аккаунту «ІНФОРМАЦІЯ_2», розмістив текстовий запис без назви, опубліковані користувачем 3 липня 2014 року о 11 год. 40 хв. за адресою «ІНФОРМАЦІЯ_6», російською мовою: «Можете сколько угодно не принимать этот лозунг. Можете до посинения обвинять нас в "разжигании". Но мы разжигали и будем разжигать. Потому, что верим в то, что мы правы: СМЕРТЬ УКРАИНЕ! Потому, что "украина" должна умереть. Потому, что мы никого не забудем. Потому, что мы ничего не простим» та «украина должна разлететься на куски! Либо же она превратится в очаг постоянной войны...у бандерлогов нет шансов на мир!», що був доступний для загального ознайомлення всіх користувачів вказаної соціальної мережі, які відвідували його сторінку та автоматично надійшов як сповіщення всім користувачам соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які були додані до розділу «Друзі» вказаного аккаунту.

Вказаний вище текстовий запис суперечать положенням ст.ст. 1, 2, 5 Конституції України, тобто являється матеріалом з публічними закликами до насильницької зміни, повалення існуючого конституційного ладу та до захоплення державної влади.

Окрім того, ОСОБА_2 повторно, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, вчинив дії, спрямовані на розповсюдження матеріалів із публічними закликами до насильницької зміни і повалення конституційного ладу та до захоплення державної влади, він, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1, за допомогою персонального комп'ютера - ноутбука марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, використовуючи вказану сторінку, з метою доведення до відома усіх користувачів соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які відвідували (відвідуватимуть) електронну сторінку (аккаунт) «ІНФОРМАЦІЯ_2», а також автоматичного сповіщення усіх користувачів вказаної соціальної мережі, котрі додані до розділу «Друзі» аккаунту «ІНФОРМАЦІЯ_2», розмістив відео-файл під назвою «ОСОБА_11 - обращение 7 июля. Битва за Донецк» з розширенням «.mp4» тривалістю 3 хв. 22 сек., опублікований користувачем 09 липня 2014 року о 13 год. 04 хв. за адресою «ІНФОРМАЦІЯ_7», на якому зображено звернення ОСОБА_12 до участі у не передбаченому Законами України збройного формування - т.зв. «Народному ополченні Донбасу і Новоросії», а також продемонстровані контактні дані військових комісаріатів т.зв. «Мобілізаційного Управління Міністерства оборони ДНР», що був доступний для загального ознайомлення всіх користувачів вказаної соціальної мережі, які відвідували його сторінку та автоматично надійшов як сповіщення всім користувачам соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які були додані до розділу «Друзі» вказаного аккаунту.

Також, ОСОБА_2 повторно, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, вчинив дії, спрямовані на розповсюдження матеріалів із публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1, за допомогою персонального комп'ютера - ноутбука марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, використовуючи вказану сторінку, з метою доведення до відома усіх користувачів соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які відвідували (відвідуватимуть) електронну сторінку (аккаунт) «ІНФОРМАЦІЯ_2», а також автоматичного сповіщення усіх користувачів вказаної соціальної мережі, котрі додані до розділу «Друзі» аккаунту «ІНФОРМАЦІЯ_2», розмістив текстовий запис під назвою «Восточноукраинские боевики самообороны», опублікований користувачем 9 лютого 2014 року о 18 год. 05 хв. за адресою «ІНФОРМАЦІЯ_8», російською мовою: «ОСОБА_14: это - Днепропетровск, который вынужден содержать Бандеристан. Как мы и предсказывали, Украина катится к гражданской войне и разделению. Майданы создают свою централизованную систему отрядов. 7 февраля 2014-го появилось сообщение: народная самооборона Майдана расширяет свою структуру на все регионы: в ближайшие дни сотники выезжают в областные центры для создания отрядов самообороны и координации действий со Штабом национального сопротивления, - сообщил народный депутат ОСОБА_15. http://news.liga.net/articles/politics/965923-shturmy_pikety_maydany_aktsii_ protesta_v_regionakh_obnovlyaetsya.htm Восточная Украина! Донбасс и Новороссия! Ваши молодые боевики-антибандеровцы уже прекрасно понимают, что несет им победа «свидомых». Они не хотят кормить нищие бандеровские области и подчиняться им при этом. Поддерживайте создание сил самообороны Левобережья и Юга (Новороссии). Так, как это делали в Приднестровье. Ибо понятно, что больше бывшая УССР единой никогда не будет. Надо как минимум выделяться в федеративную республику. «Дикий Запад» должен быть отцеплен от прочей Украины и превращен в край нищебродов (тамошние области - дотационные, как и Чечня). Ампутируйте гангренозную часть бывшей УССР - здоровее будете. Ребята! Не называйте «титушками» сами себя! Это как если бы бойцы РККА в 1941-м сами именовали бы себя «руссише швайнен». Возьмите иное имя. Например, днепровских бойцов. Или штурмовиков Юго-Востока. Или воинов Новороссии. Вам, уверен, фантазии хватит. Сделайте своим символом силуэт или картинку бронированного Ил-2 - славного русско-советского штурмовика. Ибо вы - тоже штурмовики, ударники. Образ сей оптимален. Эй, треклятый Кремль! Твоя олимпиада - чушь собачья. Не в Сочи, а на Левобережье и в Новороссии сейчас - главные события. Сюда нужно кидать помощь в организации отрядов самообороны от бандеровщины, за спиной которой стоят США. У свидомитов уже появляется структура для создания почти армии штурмовиков. А ты, тупой Кремль, все в бирюльки играешь. Доиграешься!», що був доступний для загального ознайомлення всіх користувачів вказаної соціальної мережі, які відвідували його сторінку та автоматично надійшов як сповіщення всім користувачам соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які були додані до розділу «Друзі» вказаного аккаунту.

Вказаний вище текстовий запис суперечить положенням ст.ст. 1, 2, 5, 17 Конституції України, тобто являється матеріалом з публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Також, ОСОБА_2, повторно, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, вчинив дії, спрямовані на розповсюдження матеріалів із публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1, за допомогою персонального комп'ютера - ноутбука марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, використовуючи вказану сторінку, з метою доведення до відома усіх користувачів соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які відвідували (відвідуватимуть) електронну сторінку (аккаунт) «ІНФОРМАЦІЯ_2», а також автоматичного сповіщення усіх користувачів вказаної соціальної мережі, котрі додані до розділу «Друзі» аккаунту «ІНФОРМАЦІЯ_2», розмістив текстовий запис без назви, опублікований користувачем 24 лютого 2014 року о 23 год. 20 хв. за адресою «ІНФОРМАЦІЯ_9», російською мовою: «Президенту Российской Федерации В.В.Путину: Присоединить ЮГО-Восток Украины в состав Российской Федерации», що був доступний для загального ознайомлення всіх користувачів вказаної соціальної мережі, які відвідували його сторінку та автоматично надійшов як сповіщення всім користувачам соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які були додані до розділу «Друзі» вказаного аккаунту.

Вказаний вище текстовий запис суперечить положенням ст.ст. 1, 2, 5, 17 Конституції України, тобто являється матеріалом з публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Також, ОСОБА_2, повторно, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, вчинив дії, спрямовані на розповсюдження матеріалів із публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1, за допомогою персонального комп'ютера - ноутбука марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, використовуючи вказану сторінку, з метою доведення до відома усіх користувачів соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які відвідували (відвідуватимуть) електронну сторінку (аккаунт) «ІНФОРМАЦІЯ_2», а також автоматичного сповіщення усіх користувачів вказаної соціальної мережі, котрі додані до розділу «Друзі» аккаунту «ІНФОРМАЦІЯ_2», розмістив текстовий запис без назви, опублікований користувачем 17 березня 2014 року о 3 год. 36 хв. за адресою «ІНФОРМАЦІЯ_10», російською мовою: «Внимание! МАКСИМАЛЬНЫЙ РЕПОСТ Ребята Крым отстояли,нельзя останавливаться! Мы открываем референдум который будет адресован президенту РФ! Проголосуйте и передайте другу! МЫ НАЧИНАЕМ ПРОГОЛОСОВАТЬ vk.cc/2nVQCb ЕСЛИ НЕ МЫ ТО НИКТО НАМ НЕ ПОМОЖЕТ! Уважаемый Владимир Владимирович Путин! Восточная Украина больше не может находится в одной стране с Западом!Как показал», що був доступний для загального ознайомлення всіх користувачів вказаної соціальної мережі, які відвідували його сторінку та автоматично надійшов як сповіщення всім користувачам соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які були додані до розділу «Друзі» вказаного аккаунту.

Вказаний вище текстовий запис суперечить положенням ст.ст. 1, 2, 5, 17 Конституції України, тобто являється матеріалом з публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Також, ОСОБА_2 повторно, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, вчинив дії, спрямовані на розповсюдження матеріалів із публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1, за допомогою персонального комп'ютера - ноутбука марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, використовуючи вказану сторінку, з метою доведення до відома усіх користувачів соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які відвідували (відвідуватимуть) електронну сторінку (аккаунт) «ІНФОРМАЦІЯ_2», а також автоматичного сповіщення усіх користувачів вказаної соціальної мережі, котрі додані до розділу «Друзі» аккаунту «ІНФОРМАЦІЯ_2», розмістив відео-файл під назвою «Обращение Юго-Востока» з розширенням «.mp4» тривалістю 1 хв. 13 сек., опублікований користувачем 18 березня 2014 року о 07 год. 36 хв. за адресою «ІНФОРМАЦІЯ_11» звернення представників «об'єднаних народних дружин» Донецької, Луганської та Харківської областей до керівництва держави із окремими закликами до насильницької зміни конституційного ладу та захоплення державної влади в Україні, що був доступний для загального ознайомлення всіх користувачів вказаної соціальної мережі, які відвідували його сторінку та автоматично надійшов як сповіщення всім користувачам соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які були додані до розділу «Друзі» вказаного аккаунту.

Вказаний вище відео-файл суперечить положенням ст.ст. 1, 2, 5, 17 Конституції України, тобто являється матеріалом з публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Також, ОСОБА_2, повторно, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, вчинив дії, спрямовані на розповсюдження матеріалів із публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1, за допомогою персонального комп'ютера - ноутбука марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, використовуючи вказану сторінку, з метою доведення до відома усіх користувачів соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які відвідували (відвідуватимуть) електронну сторінку (аккаунт) «ІНФОРМАЦІЯ_2», а також автоматичного сповіщення усіх користувачів вказаної соціальної мережі, котрі додані до розділу «Друзі» аккаунту «ІНФОРМАЦІЯ_2», розмістив текстовий запис без назви, опублікований користувачем 28 березня 2014 року о 18 год. 21 хв. за адресою «ІНФОРМАЦІЯ_12», російською мовою: «Решил рассказать кое-что, что многие просто не знают и не могут понять. Обращаюсь к жителям юго-востока Украины. Граждане, вы должны в скором порядке бороться за референдум о присоединении к России. Конечно, вы уже слышали это много раз, но прислушайтесь к этому. Все мы знаем, что случилось с Югославией (кто не знает, поищите в интернете). Так что же мешает НАТО уничтожить и вас? Если вы считаете, что вас не тронут из-за сельскохозяйственной прибыли, то вы ошибаетесь. Югославия почти полностью обеспечивала себя. Так что вы просто помеха для Европы. Но, если вы станете частью России, то никто не посмеет вас атаковать. Недавно в новостях вы могли заметить разговоры ОСОБА_27 об русскоязычных гражданах. На вас уже устраивают обвалы, вылавливают на улице. Запомните, разбегаться по одному - не выход. Если вы будете держаться все вместе, то сможете сами дать отпор. Юго-восток Украины, Россия вас поддерживает. Не сдавайтесь. Не опускайте руки! Мы в вас верим!» , що був доступний для загального ознайомлення всіх користувачів вказаної соціальної мережі, які відвідували його сторінку та автоматично надійшов як сповіщення всім користувачам соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які були додані до розділу «Друзі» вказаного аккаунту.

Вказаний вище текстовий запис суперечить положенням ст.ст. 1, 2, 5, 17 Конституції України, тобто являється матеріалом з публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Також, ОСОБА_2, повторно, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, вчинив дії, спрямовані на розповсюдження матеріалів із публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1, за допомогою персонального комп'ютера - ноутбука марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, використовуючи вказану сторінку, з метою доведення до відома усіх користувачів соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які відвідували (відвідуватимуть) електронну сторінку (аккаунт) «ІНФОРМАЦІЯ_2», а також автоматичного сповіщення усіх користувачів вказаної соціальної мережі, котрі додані до розділу «Друзі» аккаунту «ІНФОРМАЦІЯ_2», розмістив текстовий запис під назвою «МАНИФЕСТ», опублікований користувачем 24 квітня 2014 року о 12 год. 01 хв. за адресою «ІНФОРМАЦІЯ_13», російською мовою: «Народная Республика - это Семь Декретов:

1. Декрет о языках: «Государственными языками являются русский и украинский (в Украине)».

2. Декрет о независимости: «Республика самостоятельно определяет свой политический статус и осуществляет свое экономическое, социальное и культурное развитие».

3. Декрет о собственности предприятий: «Вся собственность и все активы любого предприятия с числом работников более 100 (ста) человек являются собственностью трудового коллектива. Переход предприятия в собственность трудового коллектива осуществляется по решению общего собрания (конференции) трудового коллектива.

Высшим органом власти на предприятии является Совет трудового коллектива (СТК), избираемый коллективом. СТК нанимает на работу высококвалифицированных менеджеров и определяет их полномочия и зарплату.

Любые попытки бывших собственников или менеджеров присвоить какие-либо активы предприятия считаются воровством и являются уголовно наказуемыми».

4. Декрет об органах власти: «Высшим органом власти в Республике является Верховный Совет. На административных территориях, соответственно, - облсовет, горсовет, райсовет, поссовет и сельсовет.

Все советы формируются из депутатов, делегируемых, в соответствии с квотами, в территориальный Совет Советами трудовых коллективов (СТК), объединениями трудовых коллективов частных предприятий, а также правлениями ветеранских и студенческих организаций, находящимися на соответствующей территории.

Избирательная система, основанная на всеобщем тайном голосовании, отменяется как узаконенный обман избирателей (народа).

Для решения общих вопросов территориальные Советы низшего уровня передают полномочия и средства из бюджета Советам более высокого уровня.

Для управления соответствующей территорией Совет нанимает на работу высококвалифицированных менеджеров и определяет их полномочия и зарплату».

5. Декрет о налогообложении: «Для формирования бюджета, включающего пенсионный фонд, в Республике устанавливается единственный налог - 15% (пятнадцать процентов) с любых видов продаж и услуг. Для этого каждое предприятие и каждый предприниматель должны иметь кассовый аппарат, зарегистрированный в налоговой службе.

Налоговые органы не требуют ведения бухгалтерского учета, который может быть, а может и не быть, в зависимости от производственной необходимости налогоплательщика.

Весь налог, взимаемый на территории Совета низшего уровня, поступает в его бюджет».

6. Декрет о предпринимательстве и частных предприятиях: «Республика в лице территориальных Советов поощряет и поддерживает индивидуальных предпринимателей, создание малых и средних предприятий и защищает их от рэкета, рейдерства и коррупции.

Для осуществления предпринимательской деятельности не требуется никаких регистрационных и разрешительных документов, кроме лицензионных видов деятельности.

Численность работников предприятий, находящихся в частной собственности, не может превышать 100 (сто) человек. Каждый работник такого предприятия имеет право получить 1% (один процент) дивидендов, выделяемых собственниками из прибыли предприятия».

7. Декрет о противодействии коррупции: «Каждый гражданин, вынужденный для решения своих вопросов давать взятку должностному лицу, не несет за это никакой ответственности и имеет право сообщить о факте взяточничества в Антикоррупционное Бюро.

Должностные лица, получившие взятку, несут уголовную ответственность с конфискацией всего незаконно приобретенного и половины законно приобретенного имущества и средств».

Все остальные необходимые декреты, законы и постановления устанавливаются соответствующими территориальными или центральными органами власти Республики.

20 апреля 2014 г. (Пасха) Временный народный комітет», що був доступний для загального ознайомлення всіх користувачів вказаної соціальної мережі, які відвідували його сторінку та автоматично надійшов як сповіщення всім користувачам соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які були додані до розділу «Друзі» вказаного аккаунту.

Вказаний вище текстовий запис суперечить положенням ст.ст. 1, 2, 5, 17 Конституції України, тобто являється матеріалом з публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Також, ОСОБА_2, повторно, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, вчинив дії, спрямовані на розповсюдження матеріалів із публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1, за допомогою персонального комп'ютера - ноутбука марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, використовуючи вказану сторінку, з метою доведення до відома усіх користувачів соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які відвідували (відвідуватимуть) електронну сторінку (аккаунт) «ІНФОРМАЦІЯ_2», а також автоматичного сповіщення усіх користувачів вказаної соціальної мережі, котрі додані до розділу «Друзі» аккаунту «ІНФОРМАЦІЯ_2», розмістив текстовий запис під назвою «05.05. г. Славянск, Донецкая Народная Республика», опублікований користувачем 05 травня 2014 року о 23 год. 21 хв. за адресою «ІНФОРМАЦІЯ_14», російською мовою: «Украинские военные, летчики и пилоты. Сколько вам еще можно объяснять?? Донецкая Народная Республика, так же, как её воздушное пространство - территория уже другого государства!! Нарушение её границ - уничтожение!! У вас же есть семьи, дети, если вы погибнете, кто их кормить будет?? Одумайтесь!! Не нарушайте границу чужой республики!! Мы сбили уже 4 ваших машины, и будем сбивать дальше, пока до ваших мозгов не дойдет, что не стоит выполнять приказы американских оккупантов из Киева!!», що був доступний для загального ознайомлення всіх користувачів вказаної соціальної мережі, які відвідували його сторінку та автоматично надійшов як сповіщення всім користувачам соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які були додані до розділу «Друзі» вказаного аккаунту.

Вказаний вище текстовий запис суперечить положенням ст.ст. 1, 2, 5, 17 Конституції України, тобто являється матеріалом з публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Також, ОСОБА_2, повторно, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, вчинив дії, спрямовані на розповсюдження матеріалів із публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1, за допомогою персонального комп'ютера - ноутбука марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, використовуючи вказану сторінку, з метою доведення до відома усіх користувачів соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які відвідували (відвідуватимуть) електронну сторінку (аккаунт) «ІНФОРМАЦІЯ_2», а також автоматичного сповіщення усіх користувачів вказаної соціальної мережі, котрі додані до розділу «Друзі» аккаунту «ІНФОРМАЦІЯ_2», розмістив текстовий запис під назвою «РУБИКОН ПРОЙДЕН! ЗАЯВЛЕНИЕ ЛИДЕРА ДВИЖЕНИЯ «ЮГО-ВОСТОК» ОЛЕГА ЦАРЕВА», опублікований користувачем 07 травня 2014 року о 01 год. 25 хв. за адресою «ІНФОРМАЦІЯ_15», російською мовою: «До самого последнего времени мы призывали Киев к диалогу и переговорам с Юго-Востоком. До того момента, пока для диалога сохранялся «коридор возможностей». Но теперь, после 2 мая, после «Одесской Хатыни», этот коридор исчез. «Одессу не простим!», - скандируют люди по всем городам Юго-Востока, и это - правда. Такое нельзя ни забыть, ни простить. Особенно если учесть циничную и аморальную позицию незаконного киевского режима, который попытался обвинить в поджоге одесского Дома профсоюзов тех, кто там сгорел заживо или был убит боевиками «Правого сектора». В огне «Одесской Хатыни» сгорела старая Украина - та, какой мы знали ее больше 20 лет. Теперь все по-другому. И наше отношение к общеукраинским процессам - иное. Мы призывали Киев к переговорам, надеясь сохранить страну. Больше не будем призывать. Пусть теперь незаконный киевский режим призывает нас к переговорам, а мы подумаем, надо нам это или нет. Мы определились с нашей общей целью. Это - независимость и суверенитет. Сначала - уже 11 мая - Донецкой и Луганской республик. А потом - мы верим в это - всех остальных областей Юго-Востока, то есть всей НОВОРОССИИ! И потом, после того, как пожелавшие присоединиться к Донецкой и Луганской республикам юго-восточные регионы провозгласят свою независимость, мы учредим независимую суверенную ФЕДЕРАЦИЮ ЮГО-ВОСТОЧНЫХ РЕСПУБЛИК - НОВОРОССИЮ (https://www.youtube.com/watch?v=yh9IjhSSGuE)! При этом мы продолжаем надеяться на здравомыслящее большинство центральной и западной Украины. Они должны пойти нашим путем и самоопределиться на региональном уровне. А потом мы можем попробовать договориться о совместной жизни в рамках одного государства - будь то федерации или конфедерации. Но это все - потом. А сегодня мы будем праздновать День Победы и готовить референдум. И это - исторический шаг. Тут же хочу прояснить, почему для жителей Донбасса референдум настолько важен, что мы готовы за него воевать. Потому что для нас референдум - это САНИТАРНЫЙ КОРДОН против коричневой чумы 21 века - неонацизма, - которая наползает на нас с запада. Мы давно призывали киевскую хунту: остановите насилие, не начинайте гражданскую войну. К нам не прислушались. Теперь произошло то, что произошло. Между нами пролегла кровь и между нами стоят крики сгорающих заживо людей в Одессе. Через это нельзя переступить. Если же международные посредники захотят устроить переговоры по «украинской проблематике», то они должны принять следующее: то, что происходит сейчас на Юго-Востоке - это уже не «внутри-украинский конфликт». Это конфликт между преступным режимом в Киеве, с одной стороны, и новым федеративным государством - Новороссией! И на любых переговорах по урегулированию мы будем самостоятельной стороной, самостоятельным политическим субъектом. Признание этого факта будет непременным условием для начала любых переговоров. https://www.youtube.com/watch?v=yh9IjhSSGuE», що був доступний для загального ознайомлення всіх користувачів вказаної соціальної мережі, які відвідували його сторінку та автоматично надійшов як сповіщення всім користувачам соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які були додані до розділу «Друзі» вказаного аккаунту.

Вказаний вище текстовий запис суперечить положенням ст.ст. 1, 2, 5, 17 Конституції України, тобто являється матеріалом з публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Також, ОСОБА_2, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, спрямованих на розповсюдження матеріалів із публічними закликами до знищення майна, захоплення будівель, що загрожують громадському порядку, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1, за допомогою персонального комп'ютера - ноутбука марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, використовуючи вказану сторінку, з метою доведення до відома усіх користувачів соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які відвідували (відвідуватимуть) електронну сторінку (аккаунт) «ІНФОРМАЦІЯ_2», а також автоматичного сповіщення усіх користувачів вказаної соціальної мережі, котрі додані до розділу «Друзі» аккаунту «ІНФОРМАЦІЯ_2», розмістив текстовий запис під назвою «ИНСТРУКЦИЯ для тех у кого не хватает мозгов в здании ОГА Донецка», опублікований користувачем 21 квітня 2014 року о 01 год. 13 хв. за адресою «ІНФОРМАЦІЯ_16», російською мовою: «1. Необходимо захватить здание ГУМВД г.Донецка, но не парализовать работу (для того что бы можно было ежедневно получать оперативную сводку и в случае необходимости размещать ее в объективных сми, тем самым показам что Киев постоянно врет преподнося лживую информацию по Донецкой области. Перестанут задерживать наших активистов и перестанут передавать информацию на Киев)

2. Захватить здание областной прокуратуры где на Вас долбодятлов ежедневно заводят уголовные дела, а потом начинают проводить следственные действия. здание прокуратуры можно именно уничтожить, так как реальной парвоохранительной работы они не проводят.

3. Здание СБУ где в отношении Вас уважаемые проводят оперативно технические мероприятия. А если Вы не в курсе, что сейчас в Донецком СБУ нет руководителя, так как его сняли, то когда придет новый то вам всем будет не скучно.

4. Блокировка работы заправок WOG, OKKO которые принадлежат депутатам с западной Украины. цены на бензин выросли по причине роста доллара, но доллар подешевел а гсм нет.

5. Блокировка или уничтожение отделений и банкоматов Приватбанка, этот сука коломойский должен понять что его акция по "человечкам" ему дорого обойдется.

6. Ежедневно должен подниматься флаг ДНР на новом административном здании которое перешло под наш контроль», що був доступний для загального ознайомлення всіх користувачів вказаної соціальної мережі, які відвідували його сторінку та автоматично надійшов як сповіщення всім користувачам соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які були додані до розділу «Друзі» вказаного аккаунту.

Також, ОСОБА_2, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, спрямованих на розповсюдження матеріалів із публічними закликами до розв'язування воєнного конфлікту, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1, за допомогою персонального комп'ютера - ноутбука марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, використовуючи вказану сторінку, з метою доведення до відома усіх користувачів соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які відвідували (відвідуватимуть) електронну сторінку (аккаунт) «ІНФОРМАЦІЯ_2», а також автоматичного сповіщення усіх користувачів вказаної соціальної мережі, котрі додані до розділу «Друзі» аккаунту «ІНФОРМАЦІЯ_2», розмістив текстовий запис без назви, опублікований користувачем 23 лютого 2014 року о 19 год. 48 хв. за адресою «ІНФОРМАЦІЯ_17», російською мовою: «Русские прошу вас помогите, введите войска!!! Бейте фашисткую гадину, не медлите каждая минута важна!!!». Нижче, російською мовою: «23.02.2014. Псковская дивизия ВДВ приведена в полную боевую готовность в связи с событиями в Украине. Приказа об отправлении еще нет, но десантники сидят на чемоданах. Псковская дивизия мобилизована для возможного отправления в Киев. - Приказа пока не было, но наши десантники находятся в состоянии боевой готовности и предупреждены о возможном выезде в Киев, - рассказал «Комсомолке» источник в военных кругах. Также, из неофициальных источников сообщается о повышенной готовности и мобилизации всех родов войск на территории Росии http://molotpravdu.com/2014/02/23/псковсая-дивизия-п..», що був доступний для загального ознайомлення всіх користувачів вказаної соціальної мережі, які відвідували його сторінку та автоматично надійшов як сповіщення всім користувачам соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які були додані до розділу «Друзі» вказаного аккаунту.

Також, ОСОБА_2, повторно, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, спрямованих на розповсюдження матеріалів із публічними закликами до розв'язування воєнного конфлікту, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1, за допомогою персонального комп'ютера - ноутбука марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, використовуючи вказану сторінку, з метою доведення до відома усіх користувачів соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які відвідували (відвідуватимуть) електронну сторінку (аккаунт) «ІНФОРМАЦІЯ_2», а також автоматичного сповіщення усіх користувачів вказаної соціальної мережі, котрі додані до розділу «Друзі» аккаунту «ІНФОРМАЦІЯ_2», розмістив текстовий запис під назвою «Обращение Общественного Движения БИТВА ЗА ДОНБАСС К ПРЕЗИДЕНТУ РОССИИ», опублікований користувачем 05 липня 2014 року о 21 год. 36 хв. за адресою «ІНФОРМАЦІЯ_18», російською мовою: «Соотечественники, соратники! Перед нашей страной и нашим Президентом стоит нелегкий выбор. Новороссия погибает. Массово убивают женщин и детей. Украинская армия, значительно усиленная наемниками, осуществляет геноцид населения Донецкой и Луганской областей. Настало время принимать жесткие решительные меры. Каждый сделавший РЕПОСТ этого сообщения ставит свою подпись под словами: Путин - введи войска! Спаси русских людей! Не предавай нас! Хватит предательства и позора на наш век. Если завтра мы не поможем Донбассу, еще 8 млн. русских людей возненавидят нас за предательство и оставление в беде. Президент - ты сам 18 марта обещал защищать Русский мир! Мы - русский народ в Москве, Петербурге, Новосибирские, в Крыму, в Донецке - поверили тебе! Назвался национальным лидером - будь им! Такого предательства и позора нация не простит, а враги используют для своей победы! Русские - народ-воин! Настало время остановить агрессию русофобов на Украине! Над Киевом должен развеваться русский флаг! Мы поддержим решение о вводе войск, будем проводить митинги в поддержку этого решения, а если надо - будем воевать. Отступать дальше Славянска некуда! Не будет Славянска - не будет России! ПУТИН, ВВЕДИ ВОЙСКА! СПАСИ ДОНБАСС! СПАСИ РУССКИХ ЖЕНЩИН И ДЕТЕЙ! СПАСИ НАШЕ И СВОЕ БУДУЩЕЕ! СЕЙЧАС ИЛИ НИКОГДА!», що був доступний для загального ознайомлення всіх користувачів вказаної соціальної мережі, які відвідували його сторінку та автоматично надійшов як сповіщення всім користувачам соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які були додані до розділу «Друзі» вказаного аккаунту.

Також, ОСОБА_2, повторно, умисно, усвідомлюючи протиправність своїх дій, спрямованих на розповсюдження матеріалів із публічними закликами до розв'язування воєнного конфлікту, перебуваючи за адресою: АДРЕСА_1, за допомогою персонального комп'ютера - ноутбука марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, використовуючи вказану сторінку, з метою доведення до відома усіх користувачів соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які відвідували (відвідуватимуть) електронну сторінку (аккаунт) «ІНФОРМАЦІЯ_2», а також автоматичного сповіщення усіх користувачів вказаної соціальної мережі, котрі додані до розділу «Друзі» аккаунту «ІНФОРМАЦІЯ_2», розмістив текстовий запис під назвою «ВТОРАЯ БИТВА ЗА ДОНБАСС: 2 АВГУСТА 2014», опублікований користувачем 26 липня 2014 року о 13 год. 48 хв. за адресою «ІНФОРМАЦІЯ_19», російською мовою: «Донбасс в огне, разрушениях и горе. Наемники киевской хунты расстреливают жилые кварталы из минометов, крупнокалиберной артиллерии, ракетных установок, сгоняют людей в фильтрационные лагеря, разрушают дома, заводы, инфраструктуру. Сотнями гибнут ни в чем не повинные женщины, дети, старики. В результате карательной операции почти полностью разрушен и опустел город-герой Славянск, десятки селений стерты с лица земли.

Донбасс должен выстоять, Донбасс должен победить! Мы призываем Россию прекратить стыдливое молчание и остановить гибель русских людей. Агрессора необходимо принудить к миру! Мы призываем оказать военно-техническую помощь ополчению Донбасса, и, если будет необходимо, нанести точечные ракетные удары по скоплениям наемников киевской хунты, которые обстреливают не только мирных жителей, но и территорию Российской Федерации.

Россия, не бросай Донбасс! Сегодня Донецк, завтра Москва. Мы, русские, солидарны с Донбассом! Один за всех и все за одного!

На митинге планируется выступление известных политических деятелей, военных специалистов, сбор гуманитарной помощи и пожертвований в пользу жителей Донецкой и Луганской республик. После митинга пройдет двухчасовой благотворительный патриотический концерт в поддержку ОСОБА_18 и свободного Донбасса. Приглашаем к участию все организации, выступающие в защиту русских и за свободу Донбасса, Новороссии и Малороссии от предателей и русофобов. Приглашаем всех неравнодушных русских людей прийти на митинг и поддержать нашу общую борьбу за Русский мир. Наша поддержка очень важна жителям Донбасса!

По результатам первого митинга на Суворовской площади, который прошел 11 июня, мы закупили гуманитарной помощи на 2,3 млн. рублей и организовали доставку более 3-х тонн гуманитарных грузов, собранных непосредственно на митинге, передали Президенту РФ петицию с тремя тысячами подписей. О нашем митинге написали все крупнейшие СМИ в России, Европе и даже в США. Мы уже показали свою солидарность и силу, и должны сделать это вновь!

Очередной митинг в поддержку русских Донбасса пройдет в субботу 2 августа по адресу: Москва, пересечение улицы Дурова и Олимпийского проспекта, напротив Театра зверей им. Дурова (ул. Дурова, 4). Добраться до места проведения мероприятия можно от метро Достоевская (470 м) и Проспект мира (780 м). Начало митинга - в 15:00. Мероприятие согласовано с правительством Москвы.

Организатор - Общественное движение «Битва за Донбасс» в составе следующих движений и организаций:

Правоконсервативный альянс

Евразийский союз молодежи

Национал-патриоты России

Правая платформа

Русский выбор

Патриотическое движение «Зеленая лента»

Фонд помощи Новороссии Глеба Корнилова

Фонд Мучеников и исповедников Христовых

Русский Правозащитный Центр

Консервативная правозащитная группа

Национально-освободительное движение

ПДС Национал-патриотических сил России

Фонд Славянской Письменности и Культуры

БО «Русская демография»

Фонд «Московский Благотворительный резерв»

при участии независимых политических активистов и беспартийных патриотов.

Ответственный за проведение мероприятия: ОСОБА_20

Пресс-секретарь: ОСОБА_21

Информационная поддержка:

Битва за Донбасс

Злые Русские

ridus.ru

novorosinform.org

novorossia.su

rusila.su

modus-agendi.org

slavrus.net

anna-news.info

Паблик мероприятия ІНФОРМАЦІЯ_20

Наши счета сбора средств для помощи жителям ДНР и ЛНР:

НОМЕР_5 Сбербанк

НОМЕР_6 Яндекс-деньги», що був доступний для загального ознайомлення всіх користувачів вказаної соціальної мережі, які відвідували його сторінку та автоматично надійшов як сповіщення всім користувачам соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «Вконтакте», які були додані до розділу «Друзі» вказаного аккаунту.

15 березня 2018 року судом постановлена ухвала про здійснення спеціального судового провадження з підстав, передбачених ст.297-1, ч.3 ст.323 КПК України, п.20-1 Перехідних положень розділу ХІ КПК України, так як обвинувачений ОСОБА_2, будучи обізнаним про розпочате дане кримінальне провадження, переховувався від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності.

Надіслані ОСОБА_2 судові повістки за місцем проживання - в АДРЕСА_1 повернуті без вручення у зв'язку із закінченням строку вручення.

ОСОБА_2, будучи повідомленим про розгляд справи відповідно до вимог ст.323 КПК України, шляхом опублікування оголошень про виклик на офіційному сайті Луцького міськрайонного суду Волинської області і в газеті "Урядовий кур'єр", в судові засідання не з'являвся, що не перешкоджає розгляду кримінального провадження при здійсненні спеціального судового провадження.

Суд, відповідно до ст.ст.22,349 КПК України дослідив докази сторони обвинувачення.

Свідок ОСОБА_22 показав, що зареєстрований у багатьох соціальних мережах, зокрема і «ВКонтакте» з 2008 року. У соціальній мережі, «ВКонтакте» має близько 2000 інтернет-друзів. Знайомий із аккаунтом «ОСОБА_25», який є в друзях у соціальній мережі, «ВКонтакте».

Пригадує, що «ОСОБА_25» публікував нестандартні публікації, які містили «проросійський» напрям, в яких висвітлював антимайданівські пости. Особисто із користувачем аккаунту «ОСОБА_25», не знайомий.

Ухвалою слідчого судді Луцького міськрайонного суду Волинської області від 27 лютого 2015 року надано дозвіл на проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_2, з метою відшукання і вилучення персонального комп'ютера, флеш-карти (носії інофрмації) та мобільних телефонів (Т.1 а.с.158).

На підставі ухвали слідчого судді Луцького міськрайонного суду Волинської області 05 березня 2015 року було проведено обшук за адресою: АДРЕСА_2, в ході проведення якого вилучено ноутбук марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру, телефон марки «Samsung», модель «GT-S5660», IMEI НОМЕР_2, з вставленою в нього сім-карткою оператора мобільного зв'язку «Life» № НОМЕР_1, сім-картку оператора зв'язку «Київстар» НОМЕР_7. Також, до протоколу обшуку доданий флеш-накопичувач «silicon-power» USB Device 4GB, серійний номер D33B29 (Т.1 а.с.159-173).

Згідно протоколу огляду предметів від 17 березня 2015 року, оглянутий флеш-накопичувач «silicon-power» USB Device 4GB, серійний номер D33B29, при відкритті якого встановлено наявність папки «Обшук», в якій міститься 110 файлів. Оглядом вмісту папки встановлено наявність в неї фотознімків. Були виконані "скріншоти" вказаних фотознімків, які долучені до протоколу огляду флеш-карти (Т.1 а.с.174-264).

Відповідно до висновку експерта №69/1 від 05.06.2015 Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України, у наданих для дослідження об'єктах №2,31,1 24 містяться матеріали з публічними закликами до насильницької зміни, повалення існуючого конституційного ладу та до захоплення державної влади.

Окрім того, відповідно до висновку експерта №69/1 від 05.06.2015 Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України, у наданих для дослідження об'єктах №13, 40, 33, 11, 9, 14, 17, 27 містяться публічні заклики до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Також, відповідно до висновку експерта №69/1 від 05.06.2015 Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України, у наданому для дослідження об'єкті №21 містяться публічні заклики до знищення майна, захоплення будівель, що загрожують громадському порядку.

Окрім того, відповідно до висновку експерта №69/1 від 05.06.2015 Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України, у наданих для дослідження об'єктах №18,19,20 містяться публічні заклики до розв'язування воєнного конфлікту (Т.2 а.с.92-113).

Згідно протоколу огляду предметів від 31 березня 2015 року, оглянутий мобільний телефон марки «Samsung», модель «GT-S5660», IMEI НОМЕР_2, з вставленою в нього сім-карткою оператора мобільного зв'язку «Life» № НОМЕР_1 та сім-карткою оператора зв'язку «Київстар» НОМЕР_7 та ноутбук марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру у якому виявлено історію веб-браузерів (Т.2 а.с.24-30).

Згідно висновку експерта №2131 від 21.09.2016 року Волинського науково-дослідного експертного-криміналістичного центру встановлено, що у ноутбуці марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру виявлено історію веб-браузерів. Дати відповідь на питання , пов'язані із наповненням веб-сторінки аккаунту «ВКонтакте» «ОСОБА_24» - ІНФОРМАЦІЯ_2» можливо лише при дослідженні накопичувачів на жорстких магнітних дисках, що безпосередньо містять інформацію, яка відповідає аккаунту «ОСОБА_24» - ІНФОРМАЦІЯ_2», тобто носії даних із серверів, що містять сайт з доменним ім'ям «vk.com» (Т.2 а.с.86-88).

Суд за клопотанням прокурора допитав експерта ОСОБА_23.

Експерт ОСОБА_23 на запитання сторони захисту відповів, що проводив експертизу №2131 від 21.09.2016 року Волинського науково-дослідного експертного-криміналістичного центру встановлено, а саме ноутбуку марки «Toshiba Satellite L650 D-120».

На піставі ухвали слідчого судді Луцького міськрайонного суду Волинської обасті від 03 березня 2016 року слідчим було вилучено CD - R - диск із написом «Вх.№1081; Вих.№445/кт від 01 квітня 2016» із документами про телефонні з'єднання абонента НОМЕР_8 у період часу з 24.05.2015 по 03.03.2016 (Т.2 а.с.36, 44-46).

Згідно протоколу огляду від 16 червня 2016 року, оглянутий CD - R - диск із написом «Вх.№1081; Вих.№445/кт від 01 квітня 2016» у якому встановлені файли, які містять інформацію про з'єднання абонента НОМЕР_8 у період часу з 24.05.2015 по 03.03.2016 (Т.2 а.с.48-58).

Згідно протоколу огляду від 22 листопада 2017 року, оглянута електронна сторінка - аккаунту «ОСОБА_25» (http: ІНФОРМАЦІЯ_2) загальнодоступного та соціально-орієнтованого ресурсу мережі Інтернет «ВКонтакте», в якій 06.07.2017 року о 21 год. 43 хв. розміщено текстову публікацію (Т.2 а.с.37-40).

В судовому засіданні сторона захисту, відповідно до ст.ст..22,349 КПК України доказів для спростовування обвинувачення чи для доведення невинності не подала.

Однак, захисник Жуковський В.В., під час дослідження доказів та у виступі в судових дебатах зазначив, що стороною обвинувачення не доведено, що саме ОСОБА_2 з свого ноутбука розповсюджував в мережі Інтернет заклики до насильницької зміни повалення існуючого конституційного ладу, а не керувала дистанційно його компютером інша особа, шляхом використання спеціальних комютерних програм, а тому просив виправдати ОСОБА_2 по даній справі.

Таким чином, суд, на підставі об'єктивно проведенного аналізу поданих сторонами доказів встановив, що покази свідка ОСОБА_22 є правдивими, оскільки дані логічно, послідовно та об'єктивно підтверджуються іншими доказами по справі, а саме протоколами оглядів, висновком експертизи, речовими доказами та доводять вину ОСОБА_2 у розповсюдженні матеріалів із публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчиненими повторно, розповсюджуванні матеріалів із публічними закликами до насильницької зміни і повалення конституційного ладу та до захоплення державної влади, вчиненими повторно, розповсюджуванні матеріалів із публічними закликами до знищення майна, захоплення будівель, що загрожують громадському порядку, а також розповсюджуванні матеріалів із публічними закликами до розв'язування воєнного конфлікту доведена в суді повністю.

Доводи захисника Жуковського В.В. не доводять та не спростовують участі ОСОБА_2 у вчиненні кримінальних правопорушень, оскільки суперечать поданими та дослідженими в суді доказами.

Суспільно-небезпечні дії ОСОБА_2 необхідно кваліфікувати за ст.109 ч.2 КК України за ознаками, розповсюдження матеріалів із публічними закликами до насильницької зміни і повалення конституційного ладу та до захоплення державної влади.

Суспільно-небезпечні дії ОСОБА_2 необхідно кваліфікувати за ст.109 ч.3 КК України за ознаками розповсюдження матеріалів із публічними закликами до насильницької зміни і повалення конституційного ладу та до захоплення державної влади, вчиненими повторно.

Суспільно-небезпечні дії ОСОБА_2 необхідно кваліфікувати за ст.110 ч.1 КК України за ознаками розповсюдження матеріалів із публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Суспільно-небезпечні дії ОСОБА_2 необхідно кваліфікувати за ст.110 ч.2 КК України за ознаками розповсюдження матеріалів із публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України, вчиненими повторно.

Суспільно-небезпечні дії ОСОБА_2 необхідно кваліфікувати за ст.295 ч.1 КК України за ознаками розповсюдження матеріалів із публічними закликами до знищення майна, захоплення будівель, що загрожують громадському порядку.

Суспільно-небезпечні дії ОСОБА_2 необхідно кваліфікувати за ст.436 ч.1 КК України за ознаками розповсюдження матеріалів із публічними закликами до розв'язування воєнного конфлікту.

Суд дослідив в дані про особу обвинуваченого ОСОБА_2.

Так, згідно вимоги УІЗ ГУНП у Волинській області встановлено, що ОСОБА_2 не судимий (Т.2 а.с.77).

З медичних довідок встановлено, що ОСОБА_2 осудний, на обліку у лікарів не перебуває (Т.2 а.с.78-79).

За місцем проживання ОСОБА_2 характеризується задовільно (Т.2 а.с.76).

За місцем навчання ОСОБА_2 характеризувався позитивно (Т.2 а.с.81).

Обставин, що пом'якшують покарання суд не встановив.

Обставину, що обтяжує покарання суд визнає вчинення злочину повторно.

Відповідно до ч. 2 ст. 65 КК України, особі, яка вчинила злочин, має бути призначене покарання, необхідне і достатнє для її виправлення та попередження нових злочинів. Більш суворий вид покарання з числа передбачених за вчинений злочин призначається лише у разі, якщо менш суворий вид покарання буде недостатній для виправлення особи та попередження вчинення нею нових злочинів.

Суд також враховує, що дане кримінальне провадження за відсутності підозрюваного або обвинуваченого (in absentia) відповідає загальним засадам кримінального провадження, з урахуванням особливостей, встановлених законом. Стороною обвинувачення використані всі передбачені законом можливості для дотримання прав обвинуваченого, зокрема, права на захист, на доступ до правосуддя, таємницю спілкування, невтручання у приватне життя. Про час та дату всіх судових засідань ОСОБА_2 повідомлявся у передбачений законом спосіб, через опублікування виклику у газеті «Урядовий курєр», оголошення про їх виклик також публікувались на електронному сайті суду, а також повістки про їх виклик направлялись за останньою відомою адресою його проживання, але були повернуті на адресу суду.

При призначенні покарання ОСОБА_2 суд враховує вимоги ч. 2 ст. 61 Конституції України про те, що юридична відповідальність особи має індивідуальний характер, що відповідно до ч. 2 ст. 50 КК України,покарання має на меті не тільки кару, а й виправлення засуджених, а також запобігання вчиненню нових злочинів як засудженими, так і іншими особами.

Призначаючи покарання ОСОБА_2 суд, відповідно до ст.ст. 65, 68 КК України враховуючи ступінь тяжкості вчинених злочинів, як за рівнем суспільної небезпеки так і за класифікацією, як середньої тяжкості, тяжких, дані про особу винного, що указані вище, наявність обтяжуючої та відсутність пом'якшуючих обставин покарання, вважає, що для виправлення та перевиховання йому слід призначити покарання за ч.2 ст.109 КК України у виді позбавлення волі без конфіскації майна; за ч.3 ст.109 КК України у виді позбавлення волі без конфіскації майна; за ч.1 ст.110 КК України у виді позбавлення волі без конфіскації майна; за ч.2 ст.110 КК України у виді позбавлення волі без конфіскації майна; за ч.1 ст.295 КК України у виді обмеження волі; за ч.1 ст.436 КК України у виді позбавлення волі.

На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим за сукупності злочинів, ОСОБА_2 призначити покарання у виді позбавлення волі без конфіскації майна.

Відповідно до п.4 ч.9 ст.100 КПК України речові докази, а саме мобільний телефон марки «Samsung», модель «GT-S5660», IMEI НОМЕР_2, з вставленою в нього сім-карткою оператора мобільного зв'язку «Life» № НОМЕР_1 та сім-карткою оператора зв'язку «Київстар» НОМЕР_7 та ноутбук марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру - передані на відповідальне зберігання в камеру речових доказів УСБУ у Волинській області по квитанції №50 - після набрання вироку законної сили - знищити (Т.2 а.с.32-34).

Відповідно до п.7 ч.9 ст.100 КПК України речові докази, а саме носій інформації - флеш-накопичувач «silicon-power» USB Device 4GB, серійний номер D33B29 -залишити при матеріалах кримінального провадження впродовж усього часу їх зберігання (Т.2 а.с.35).

Відповідно до ч.2 ст.124 КПК України процесуальні витрати в сумі 11384 (одинадцять тисяч триста вісімдесят чотири) гривень 98 копійок за проведення експертиз слід стягнути з обвинуваченого ОСОБА_2 на користь держави.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 124, 297-1, 323, 368, 370, 371, 374 КПК України, суд,-

ЗАСУДИВ:

Визнати ОСОБА_2 винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 109, ч. 3 ст. 109, ч. 1 ст. 110, ч. 2 ст. 110, ч. 1 ст. 295 та ч. 1 ст. 436 КК України та призначити покарання за:

ч.2 ст.109 КК України у виді 2 років позбавлення волі без конфіскації майна;

ч.3 ст.109 КК України у виді 4 років позбавлення волі без конфіскації майна;

ч.1 ст.110 КК України у виді3 років позбавлення волі без конфіскації майна;

ч.2 ст.110 КК України у виді 6 років позбавлення волі без конфіскації майна;

ч.1 ст.295 КК України у виді 1 року обмеження волі;

ч.1 ст.436 КК України у виді 2 років позбавлення волі.

На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим за сукупності злочинів, ОСОБА_2 призначити покарання у виді 6 (шість) років позбавлення волі без конфіскації майна.

Початком строку відбування покарання вважати перший день затримання ОСОБА_2 на виконання цього вироку, після набрання ним законної сили.

Речові докази, а саме:

-мобільний телефон марки «Samsung», модель «GT-S5660», IMEI НОМЕР_2, з вставленою в нього сім-карткою оператора мобільного зв'язку «Life» № НОМЕР_1 та сім-карткою оператора зв'язку «Київстар» НОМЕР_7 та ноутбук марки «Toshiba Satellite L650 D-120», без номеру - передані на відповідальне зберігання в камеру речових доказів УСБУ у Волинській області по квитанції №50 - після набрання вироку законної сили - знищити.

-носій інформації - флеш-накопичувач «silicon-power» USB Device 4GB, серійний номер D33B29 -залишити при матеріалах кримінального провадження впродовж усього часу їх зберігання.

Стягнути з ОСОБА_2 в дохід держави процесуальні витрати в сумі 11384(одинадцять тисяч триста вісімдесят чотири) гривень 98 копійок.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду Волинської області через Луцький міськрайонний суд Волинської області протягом тридцяти днів з дня його проголошення та набирає законної сили після закінчення строку на його оскарження, а в разі оскарження - після прийняття рішення апеляційним судом.

Якщо апеляційну скаргу подано обвинуваченим, щодо якого судом ухвалено вирок за результатами спеціального судового провадження, суд поновлює строк за умови надання обвинуваченим підтвердження наявності поважних причин, передбачених ст.138 КПК України, та надсилає апеляційну скаргу разом із матеріалами кримінального провадження до суду апеляційної інстанції.

Учасники судового провадження мають право, звернувшись до суду, отримати копію вироку, яку негайно після проголошення вироку вручити прокурору.

Копію вироку, яка підлягає врученню обвинуваченому, надіслати захиснику, а інформацію про вирок опублікувати в газеті "Урядовий кур'єр" та на офіційному веб-сайті суду, згідно ст.323 КПК України.

Учаснику судового провадження, який не був присутнім в судовому засіданні, копія судового рішення надсилається не пізніше наступного дня після ухвалення.

Головуючий Ковальчук В.О.

2124
Переглядів
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні судові рішення
ЕСПЧ
1