Головна Блог ... Новини ЛІГА:ЗАКОН переходить на новий продуктовий портфель під брендом LIGA360 ЛІГА:ЗАКОН переходить на новий продуктовий портфел...

ЛІГА:ЗАКОН переходить на новий продуктовий портфель під брендом LIGA360

на правах реклами
Відключити рекламу
 - tn1_0_32545200_1635773995_617fee2b4f7a4.png

Від окремих ІТ-рішень для юристів та бухгалтерів компанія перейшла до створення комплексної IT-платформи для всього бізнесу.

Одна з головних проблем сучасного бізнесу - це необхідність швидко ухвалювати найважливіші для компанії рішення в парадоксальних умовах: з однієї сторони неймовірний обсяг інформації, зокрема, і недостовірної, а з іншого боку – відсутність самої необхідної в даний момент інформації для правильного рішення.

Компанія ЛІГА:ЗАКОН, яка вже 30 років розробляє та створює IT-рішення для юристів та бухгалтерів, відтепер пропонує рішення для усього бізнесу та спеціалістів різних професій. Її IT-платформа LIGA360 дозволяє успішно вирішувати питання збору, обробки і аналізу всього інформаційного поля – законодавчого, економічного, репутаційного, в якому працює український бізнес, та забезпечує командне управління усією інформацією для прийняття своєчасних бізнес-рішень та упередження ризиків.

IT-платформа LIGA360 об’єднала можливості окремих продуктів ЛІГА:ЗАКОН, що дає можливість бізнесу озирнутися на всі 360 градусів і зрозуміти, з якого боку на нього чатує загроза - з боку непорядних контрагентів чи через раптові зміни законодавчого поля, через брудну PR-компанію конкурентів чи судові рішення. Адже тепер всі продукти ЛІГА:ЗАКОН мають взаємозв'язок, за рахунок чого як окремі фахівці так і цілі топ-команди і компанії загалом отримують набагато більше можливостей в роботі з різною інформацією.

ІТ-система відкриває сучасні можливості для командної роботи у єдиному просторі для автоматизації договірної діяльності, обговорення та обміну документами, корисними посиланнями, моніторингами, звітами. При цьому розробниками враховано, що у кожного своя роль у бізнесі – у власників та керівників одна, у команди топ-менеджменту друга, у юристів, фінансистів, бухгалтерів, піарників, HR-менеджерів, закупівельників, фахівців з безпеки своя роль. А тому розробка має три рівні використання: спеціаліст – команда – компанія.

Але ефект синергії досягається саме під час командної роботи, коли кожен спеціаліст за своїм напрямком діяльності доповнює інформацію свого колеги чи суміжного підрозділу. В підсумку власник та керівник бізнесу отримують консолідовану інформацію необхідну для оперативного ухвалення оптимального рішення та запобігання ризиків для бізнесу та пошуку нових можливостей.

Для цього IT-система збирає дані із понад 400 відкритих реєстрів та джерел, обробляє і аналізує 1,7 млн нормативно-правових актів та аналітичних матеріалів, 6,8 млн досьє на компанії і ФОП України, 96 млн судових рішень, понад 20 тисяч медіа.

“В умовах постійних змін та інформаційного хаотичного тиску на бізнес, підприємцям потрібно миттєво ухвалювати найважливіші для компанії рішення. Для цього дуже важливо, щоб основні ключові гравці і ТОП-менеджмент перебували в єдиному інформаційному полі і мали можливість командної взаємодії. Завдяки нашій експертизі, досвіду та репутації ми в ЛІГА:ЗАКОН можемо створювати унікальні комплексні рішення як для окремого спеціаліста, так і для компанії в цілому. Сьогодні наша IT-платформа LIGA360 дозволяє на всі 360 розуміти ризики, з якими стикається щодня бізнес і державні структури в інформаційному, законодавчому та репутаційному полі” - говорить Голова Ради Директорів ЛІГА:ЗАКОН Марина Бондаренко.

Враховуючи те, що ЛІГА:ЗАКОН вже 30 років самостійно розробляє конкурентоспроможні ІТ-продукти та комплексні рішення та працює на кінцевого споживача в сегментах LegalTech, MarTech, InfoTech, RiskTech, має перевірену часом репутацію, компетентну команду розробників, а її продуктами користуються практично усі органи державної влади, то слід очікувати, що і нова ІТ-платформа LIGA360 матиме велику армію прихильників.

Окреме корпоративне рішення розробники IT-платформи LIGA360 створили для юрбізнесу та адвокатських об’єднань, а також для державного сектора, органів влади та судової системи.

Довідково: Станом на жовтень 2021 року до окремих продуктових рішень від ЛІГА:ЗАКОН вже долучились понад 160 тисяч користувачів різних рівнів.

Детально про ІТ платформу LIGA360.

 • 1620

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1620

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст