Легальні оператори ринку азартних ігор почали реалізовувати перші соціальні проекти

В жовтні КРАІЛ нарешті визначила та затвердила чіткі принципи відповідальної гри, яких повинні дотримуватись легальні оператори індустрії гемблінгу. Отримавши чіткі правила гри, представники бізнесу тепер мають більше часу та можливостей для реалізації соціальних та благодійних проектів.

Зважаючи на те, що практично 11 років ринок азартних ігор України перебував «в тіні», благодійність та соціальна орієнтованість – вкрай важливі моменти для подальшого розвитку індустрії. Представники порталу з оглядами онлайн-казино IPNews вважають, що без подібних ініціатив не вдасться змінити думку про бізнес та його репутацію. Для зміни загальної суспільної думки про індустрії мало ліцензувати діяльність та отримувати ліцензію на кожен онлайн автомат, важливо гарантувати гравців безпеку та захист прав. Якраз соціальні проекти в цьому аспекті вкрай важливі.

Сфера азартних ігор – невід’ємна частина економіки країни

Керівництво Ukrainian Gambling Council зазначає, що після легалізації індустрії гемблінгу розглядати її окремо від решти економіки країни помилково. Тим більше, з огляду на те, що цей бізнес тісно взаємодіє з безліччю галузей, генеруючи доходи для бюджету та у суміжних сферах.

Оскільки гральні оператори тісно інтегровані до української економічної системи, їм важливо працювати над покращенням репутації індустрії. Тут важливо зазначити, що йдеться саме про легальну частину ринку – операторів, які отримали ліцензію на відкриття наземних закладів і віртуальних платформ та готові дотримуватися принципів відповідальної гри.

Якщо на першому етапі легалізації гемблінгу оператори були зайняті питаннями ліцензування, податків та регуляторної політики, то тепер дедалі частіше інвестують у різні соціальні проекти:

  • підтримка вітчизняного спорту;

  • інвестиції в дослідження та боротьбу з ігровою залежністю;

  • благодійна підтримка реабілітаційних центрів, у яких надають допомогу лудоманам;

  • інвестування у розробку технологій швидкої та безпечної верифікації з інтеграцією з єдиними державними базами, особливо з єдиним реєстром лудоманів;

  • боротьба з договірними матчами та корупційними схемами у спорті.

Щоб демонструвати та доводити прозорість, безпеку та розвиток свого бізнесу, оператори постійно інвестують у краще програмне забезпечення, купують обладнання у відомих у всьому світі виробників.

Подібна діяльність важлива саме для легальних учасників ринку. Вони заплатили чималі гроші за отримання ліцензії, працюючи чесно, сплачують податки, тому їм важлива репутація, постійний розвиток ринку та поступова зміна громадської думки про індустрію загалом.

logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст