Головна Юридичний світ ... Події Круглий стіл ААУ: «СУЧАСНІ РЕАЛІЇ ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕННЯ НА МАЙНО, ПРАВО ВЛАСНОСТІ АБО ПРАВО КОРИСТУВАННЯ ЯКИМ МАЄ ДИТИНА» Круглий стіл ААУ: «СУЧАСНІ РЕАЛІЇ ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕ...

Круглий стіл ААУ: «СУЧАСНІ РЕАЛІЇ ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕННЯ НА МАЙНО, ПРАВО ВЛАСНОСТІ АБО ПРАВО КОРИСТУВАННЯ ЯКИМ МАЄ ДИТИНА»

11.05.2017
Переглядів : 1329
 - 0_83201900_1494418828_5913058ccb2ab.jpg
Дата події
2017-05-11
Час проведення: 10:00-12:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

Асоціація Адвокатів України, адвокатське об’єднання «Адвокатська сім’я Лисенко» та Центр сімейно-правових досліджень запрошують Вас взяти участь в роботі Круглого столу на тему: «СУЧАСНІ РЕАЛІЇ ЗВЕРНЕННЯ СТЯГНЕННЯ НА МАЙНО, ПРАВО ВЛАСНОСТІ АБО ПРАВО КОРИСТУВАННЯ ЯКИМ МАЄ ДИТИНА».

Дата проведення: 17 травня 2017 року.

Час проведення: 14:30 – 18:30 год.

Місце проведення: Національна спілка журналістів України (м. Київ, вул. Хрещатик, 27-А (2-й поверх).

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

1. Передача в іпотеку майна дитини: особливості процедури реалізації банком свого права на звернення стягнення на майно. (доповідач: Олександр Грищенко, Заступник начальника юридичного управління – начальник відділу претензійно-позовної роботи ПАТ «Міжнародний інвестиційний банк».

2. Як звернути стягнення на предмет іпотеки в позасудовому порядку і не порушити права дітей? (доповідач – Альона Загвоздіна, приватний нотаріус Вишгородського районного нотаріального округу Київської області).

3.Алгоритм дій адвоката у справах про звернення стягнення на предмет іпотеки, в якому проживають або зареєстровані діти. (доповідач: Людмила Гриценко – член Секції Майнових та немайнових сімейних спорів, адвокат, заступник Голови Черкаського відділення ВГО ААУ, керівник Черкаського осередку "Клубу майбутніх адвокатів" ВГО ААУ, партнер ЮГ "Право", сертифікований доповідач НААУ).

4. Як визнати недійсним іпотечний договір внаслідок порушення прав дитини: інструкція для адвокатів. доповідач – Юлія Дубенко, член Секції Майнових та немайнових сімейних спорів та Секції сімейної медіації Комітету сімейного права ААУ, член Комітету майбутніх адвокатів ААУ, юрист-практик).

5. Останні тенденції в судовій практиці ВСУ та ВССУ щодо розгляду справ про звернення стягнення на майно, право власності або право користування яким має дитина. (доповідач: Войтенко Юлія Вікторівна, суддя Святошинського районного суду міста Києва).

6. Виконавчі дії щодо майна, права на яке має дитина. Остання практика виселення дітей з житлового приміщення. (доповідач: співробітник органів ДВС).

Звертаємо увагу адвокатів на те, що вже подані документи для акредитації (сертифікації) заходу в НААУ для отримання балів про підвищення кваліфікації адвокатів!

Зареєструватися для участі у заході можна до 15.05.2017 включно, надіславши відповідне повідомлення на електронну адресу: attryde@uaa.org.ua, за тел. (067) 50 156 10 або на сайті www.uaa.org.ua.

Попередня реєстрація на захід обов’язкова!

1329
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст